SIA Limbažu siltums - slikts serviss

Neskatoties uz to, ka ziema šogad ir pārsvara plusos, Limbažos Cēsu ielā 34, tiek kurināts uz pilnu jaudu. Gan naktī, gan dienā temperatūra dzīvoklī ir ap +25 grādi.Par vienistabas dzīvokli mēs maksājam ap 60 eiro mēnesī. Naktī turam vaļā logu, jo nevaram gulēt. Ir sākušas rasties veselības problēmas, jo āda visu laiku ir sasvīdusi un mikla. Sirds jau vairs netur. Citās mājās ir noregulēts tā, ka naktī siltuma padeve ir minimāla, bet uz rīta pusi siltums palielinās. Kādēļ mūsu māja tiek ignorēta?

I

Dainis 12.02.2018

Tas tāpēc, ka katrā mājā ir kāds pensionārs kuru neapmierina ja temperatūra ir zemāka par +23 grādiem un nemitīgi zvanās un namu pārvaldi lai viņiem to atgādinot.

I Irvinga 12.02.2018

Jāņem vērā arī pārējie mājas iedzīvotāji, ne tikai pensionāri. Cik es zinu, tad lielākā daļa sūdzas par neizturamo karstumu.

A AnvoyT 12.02.2018

Tad atrodiet to vienu pensionāru, kas zvana un bļaustās par to, ka viņam ir auksti un uzdāviniet viņam elektrisko sildītāju. Tur tiešām, visticamāk, ir vainīgs viens vai divi, kas regulāri zvana un brēc, ka ir auksti. Tāda klasiska situācija... Vienmēr jau kādam būs slikti.

I Irvinga 15.02.2018

Temperatūru jau var regulēt ar mitru lupatu, bet naudiņa izkūp laukā pa logu.