SIA "LIKTENIS" - Darbs

Nevienam neiesaku nokļūt šajā iestādē. Tās dibinātājs un valdes loceklis Ivars Šūpulnieks ir psihiski nelīdzsvarots, rupjšs un neadekvāts cilvēks. Visi darbinieki ir iebaidīti un par mazām algā strādā garas darba stundas. Pastrādāju šajā uzņēmumā neilgu laiku un nekad vairs tur neatgrieztos.

I

A Alexa 31.05.2013

Ko nozīme garas darba stundas? Vai tev nav bijis darba līgums kur rakstīts tavs darbalaiks? Varbut iet runa par virsstundam?

C chipars 22.08.2013

nezinu gan nostradaju liktenii 4 gadus un to nenozeloju it nemaz. algas normalas un bez aizkersanas. labprat tur atgrieztos bet pats savas mulkibas del aizgaju Peteris P

C chipars 22.08.2013

nav taisniba. es saja uznemuma nostradaju 4 gadus un nenozeloju ne mirkli. algas normalas un bez aizkersanas ari prieksnieciba laba. protams ka tur nemil alkaholikus bet kur tad vinus mil. ja vien es pats nebutu uzrakstijis atlugumu savas mulkibas del(citur sasolija zelta kalnus bet no ta chiks vien bija) labprat stradatu likteni veljoprojam. tiesam labs uznemums. Peteris P

G Garais666 12.02.2014

stradaju joprojaam un nekas, dziivs esmu... viss 4ikiniekaa...:)