www.sudzibas.lv SIA "Liir" Par uzņēmuma darību

SIA "Liir" - Par uzņēmuma darību

Labdien! Ja vēlaties strādāt visu veidu uzkopšanas uzņēmumā, tad noteikti pārdomājiet to. Šajā uzņēmumā notiek liela krāpšanās. Darbinieki pārstrādā stundas, saņemt atalgojumu zem minimālās valstī noteiktās stundu likmes 1.189. Krāpj valsti. Darbiniekus izkalpina. Atalgojums vienkārši smieklīgs.

J

D DACE 20.12.2011

Sis fimas parstave mani nepatiesi apmeloja un tiku atlaista no darba.SAP JAU NEPATIESIE APVAINOJUMI KAUT VIENS NO APVAINOJUMIEM BUTU PATIESS!!! TAS NOTIKA TADEL, KA cita apkopeja darba velejas iekartot savu draudzeni un vinas meliem piekrita musu prieksniece.VAI CILVEKI KAS STRADA SAJA FIRMA IR SAVA VIETA TADI VAR STRADAT ??? TAS DARA KAUNU !!!

D daniels77a 11.01.2012

sia LiiR ir aferistu firma, kas darbiniekiem nemaksa darbu algu. darba algas parsvara tiek maksatas aploksne nemaksajot nodoklus! ari mani si firma apcakareja nesaksajot darba algu! Neieteiktu saistities ar so firmu!

D daniels77a 02.04.2012

Sia "Liir" man samaksaja darba algu 5Ls pec nodoklu nomaksas par 1 menesi nostradatu. stradaju par setnieku un apkopeju. uzkopu divas kapnu telpas 5 stavu un teritoriju! par sadam darba algam tiek nodarbinati darbinieki! Darba inspekcija konstateja virkni parkapumus no Sia "Liir" puses pret darbiniekiem! Ludzu atsaukties tos kurus vel ir piekrapis sis uznemums lai verstos policija un tiesa pret so uznemumu.

D daniels77a 30.04.2012

Sia "Liir" man samaksaja darba algu 5Ls pec nodoklu nomaksas par 1 menesi nostradatu. stradaju par setnieku un apkopeju. uzkopu divas kapnu telpas 5 stavu un teritoriju! par sadam darba algu tieku nodarbinati darbinieki, lai gan pienemot darba tika solita pavisam cita alga. Sia Liir parstave kura piedalijas tiesas sede nemaceja pat atbildet uz tiesneses jautajumiem. uz tiesneses jautajumu vai sada darba alga par 1 menesi neliekas parak smiekliga Sia Liir parstave nevareja atbildet.

D daniels77a 03.05.2012

Sia "liir" samaksaja man darba algu 5Ls pec nodoklu nomaksas par 1 nostradatu menesi! neieteiktu saistities ar Sia "Liir", bet bija jasanem 10 reizes lielaka alga.

M Marta11 25.05.2012

Labāk Liir būtu paskaidrojis kā tiek sastādītas darba laika tabeles. Jeb izlemsiet paklusēt?

L LiiR 05.06.2012

SIA „LiiR” kolektīvs ir ļoti sarūgtināts par šādas acīmredzot apzināti nepatiesas informācijas izplatīšanu par uzņēmumu un tajā strādājošajiem cilvēkiem. Vēlamies arī vērst uzmanību, ka Latvijas normatīvie akti paredz iespēju vērsties tiesā un prasīt atsaukt ziņas, kas aizskar godu un cieņu. Tādēļ SIA „LiiR” aicina Jūs izdzēst savus komentārus, kas satur nepatiesu informāciju par uzņēmumu vai arī brīdinām, ka vērsīsimies pret Jums tiesā par nepatiesas informācijas izplatīšanu un goda un cieņas aizskaršanu! Uzņēmumam SIA LiiR ir ieviesta un uzturēta kvalitātes sistēma ISO 9001:2000, kas garantē nevainojamu pakalpojumu sniegšanu un rūpīgu izejvielu/materiālu/resursu izvēli darba veikšanas procesos. Neskaitāmas klientu un kvalitātes vērtētāju atsauksmes ir pierādījums kvalitatīvi paveiktam darbam un profesionālai personāla vadības politikai.Tāpat SIA LiiR regulāri bez jebkādām aizturēm izmaksā algas saviem darbiniekiem, kuru ir vairāki desmiti, kā arī godīgi un bez kavēšanās maksā nodokļus valstij. SIA LiiR tiek cienīts ikviens darbinieks, gan administratīvais, gan tiešā darba veicējs. Tie, kas savu darbu veic godprātīgi un centīgi, vienmēr tiek novērtēti, atbalstīti un uzslavēti, tupretim tie, kas nevīžīgi izturas pret saviem darba pienākumiem, tiek no darba atbrīvoti, kā tas ir Artūra Cauča un Jolantas Lešinskas gadījumos, kas šeit apzināti nomelno uzņēmumu, lai gan darba attiecību izbeigšanas brīdī saņēma visu viņiem pienākošos un solīto atalgojumu+atvaļinājuma kompensāciju pilnos apmēros!
Jebkuru neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar administrāciju pa tālruni +371 67250312 vai e-pastu [slēpt]@liir.lv.

D daniels77a 05.06.2012

Es arī vēlamos vērst uzmanību, ka Latvijas normatīvie akti paredz iespēju vērsties tiesā un prasīt atsaukt ziņas, kas aizskar manu godu un cieņu kā arī par parāda piidziņu un likumiskajiem procentiem par katru nokaveto dienu! Kuru Jūs te aicināt izdzēst komentārus, kas it kā satur nepatiesu informāciju par uzņēmumu? TAISNīBA KOž ACīS?????? Jūs varat droši vērsties tiesā!!! Kādēl jūs pat līdz šim brīdim to neesat izdaqrījuši? Ak NABADZīTIS Sia "Liir"! Jus rakstāt uzņēmumam SIA LiiR ir ieviesta un uzturēta kvalitātes sistēma ISO 9001:2000, (NAV NOZīMES PAPīRIEM KO IR IEGUVIS UZņēMUMS, BET TAM KA KRāPJAT DARBINIEKU(S) bet šeit iet runa par to ka ka darba alga līdz pat šim brīdim nav samaksāta, bet PIECīTIS PAR NOSTRāDāDāTU MēNESI IR SAMAKSāTS Kā DARBA ALGA!!! mAN DARBA ALGA LIDZ PAT šIM BRīDIM NAV SAMAKSāTA PAR 2011.g., novembri! kad tiks samaksāta darba alga kuru nav samaksāta, AK "GODīGAIS" SIA "Liir"???? Neskaitāmas klientu un kvalitātes vērtētāju atsauksmes ir pierādījums kvalitatīvi paveiktam darbam un profesionālai personāla vadības politikai. Sia Sia "Liir" man samaksāja darba algu 5Ls pēc nodokļu nomaksas par 1 mēnesi nostrādātu. strādāju par sētnieku un apkopēju (divi viena par vienu algu)). uzkopu divas kāpņu telpas 5 stāvu ēkā un teritoriju! par šādu darba algu tieku nodarbināts kā darbinieks, lai gan pieņemot darba tika solīta pavisam cita alga, 10 reizes lielākā! Sia Liir pārstāve kura piedalījās tiesas sēde nemācēja pat atbildet uz tiesneses jautajumiem. Uz tiesneses jautājumu vai šāda darba alga par 1 mēnesi neliekas parak smiekliga Sia Liir parstave nevareja atbildet, jo bija iepiķerējusies savos un Sia "Liir" melos. Kuri no SIA „LiiR” kolektīva ir ļoti sarūgtināti par šādas acīmredzot apzināti nepatiesas informācijas izplatīšanu par uzņēmumu un tajā strādājošajiem cilvēkiem? Tie nav gadijumā Oskars kopcis (Valdes priekssēdēdajs) un viņa sieva Velga kopce? Kuriem abiem vai vienam no viņiem nepatiek ka tiek pateikta taisnība???? Ja Sia "Liir" ir tik "Godigs" tad kādēļ likāt viltot manu un pārējo 57 darbinieku medicīnisko kartiņu arodārstam, kuram tika sastādīts par šo gadījumu administrativaija protokols????? Ja ir niepieciešams varu ievietot Sūdzibas.lv Darba inspekcijas atbildi kuru var redzēt cik Sia "Liir" ir "godīgs"!

L LiiR 06.06.2012

Cienījamais Artūr Cauci!
Jūs zaudējāt tiesas sēdi, kas publiski pierādīja uzņēmuma nevainību, kā arī faktu, ka esiet negodīgs un melīgs cilvēks, kas apzināti nodarbojas ar uzņēmuma nomelnošanu. Redzams, samierināties ar zaudējumu nespējat, tādēļ turpināt darīt savus melnos darbus ..Ai, ai, cik neglīti no Jūsu puses! Kā redzams, Artūr, atsaukt savus melus negrasāties, tādēļ savlaicīgi brīdinām Jūs, lai gatavojieties tiesas prāvai pret Jums par goda un cieņas aizskaršanu.

L LiiR 06.06.2012

Starp citu, Artūr Cauci, pats par sevi ļoti daiļrunīgs ir fakts, ka pēc tāda paša scenārija, saskaņā ar kuru darbojāties pret mūsu uzņēmumu pēc Jūsu atbrīvošanas no darba, Jūs neilgi pēc tam darbojāties vēl pret vienu uzkopšanas uzņēmumu, kurš par krāpšanas faktu ierosināja lietu pret Jums policijā, mūs pieaicinot par lieciniekiem.
Kādēļ esiet aizmirsis piebilst šo faktu, kas pats par sevi pierāda, cik godājama un uzticama persona esiet patiesībā?

D daniels77a 06.06.2012

Sia LiiR ir aferistu firmai!
Es neesmu vēl zaudējis tiesas sēdes(vēl 3 instances būs vēl), un neko publiski nepierāda uzņēmuma nevainību, drīzāk pierāda ka Sia "Liir" ir melīgs netīrs uzņēmums kā arī faktu, ka esiet negodīgs un melīgs uzņēmums, kas apzināti nodarbojas ar cilvēku nomelnošanu! Melojis te neviens nav atsaukt te neviens neko netaisās, vienkārši afēristu firmai KOž ACīS PATIESīBA! Drīzāz jūs atsauksies savus melus! Te nevajag neko brīdināt! Aferistu firma kas maksā darbiniekam(iem)5LS darba algu mēnesi!

D daniels77a 06.06.2012

Sia "Liir" kas maksā DARBINIEKAM darbu algu5LS!

Te neviens ne ar ko nenodarbojās vienkārši vajadzēja samaksāt darbu algu neviss 5LS(PIECīTI PAR NOSTRāDāTU MēNēSI)! Neviens uzkopšanas uzņēmums nav ierosinājis, lietu policijā par krāpšanas faktu! MAN IR JAUTāJUMS Kā UZņēMUS VAR IEROSINāT POLICIJā LIETU???? gadijumā no "Liir" KAS IR SARAKSTIJIS šOS DZEJOLīšUS NAV ANALFABēTS??????

D daniels77a 06.06.2012

Neieteiktu saistīties ar Sia "Liir"! Ar darbiniekiem šis uzņēmus slēdz darba līgumus nenorādot darba algu(ar darbiniekiem tiek slēgti darba līgumi ar nepilno sumēto darba laiku) Darba inspekcija konstatēja šo faktu! Šādus darba līgumu šis uzņēmus slēdz lai varētu VIEGLāK APJĀT UN APKRāT DARBINIEKU(S) NESAMAKSāJOT DARBU ALGU!

L LiiR 07.06.2012

Cien.A.Cauci!
SIA „LiiR” kolektīvs ir ļoti sarūgtināts par šādas acīmredzot apzināti nepatiesas informācijas izplatīšanu par uzņēmumu un tajā strādājošajiem cilvēkiem. Atkārtoti SIA „LiiR” aicina Jūs izdzēst savus komentāru, kas satur nepatiesu informāciju par uzņēmumu un brīdinām, ka vērsīsimies pret Jums tiesā par nepatiesas informācijas izplatīšanu un goda un cieņas aizskaršanu!
Atgādinām, ka SIA LiiR regulāri bez jebkādām aizturēm un pilnā apmērā izmaksā algas saviem darbiniekiem, kuru ir vairāki desmiti, kā arī godīgi un bez kavēšanās maksā nodokļus valstij. Izņemot Jūs, Artūr Cauci, visā uzņēmuma darbības laikā nevienam citam darbiniekam nav radušās pretenzijas par algu apmēru mūsu uzņēmumā, kā arī tās izmaksas kārtību. SIA LiiR tiek cienīts ikviens darbinieks, gan administratīvais, gan tiešā darba veicējs. Tie, kas savu darbu veic godprātīgi un centīgi, vienmēr tiek novērtēti, atbalstīti un uzslavēti, tupretim tie, kas nevīžīgi izturas pret saviem darba pienākumiem, tiek no darba atbrīvoti jau pārbaudes laikā, ievērojot likumdošanā noteikto kārtību, kā tas ir Jūsu gadījumā.
Atgādinām, ka darba tiesisko attiecību izbeigšanas brīdī Jūs saņēmāt visu Jums pienākošos un solīto atalgojumu+atvaļinājuma kompensāciju!

Ar Cieņu,
SIA LiiR kolektīvs

D daniels77a 07.06.2012

Darba tiesisko attiecību izbeigšanas brīdī saņēmu 5LS(piecīti par nostrādātu 2011.g., novembri) +atvaļinājuma kompensāciju 8.75LS! Par šādam darba algām nodarbina darbinieku(s)! Padomājiet pirms ejiet strādāt šinī uzņēmumā!!! Apčakarēs!

D daniels77a 07.06.2012

Sia "Liiir"!
Jūs varat rakstīt kādus melus šeit gribat, AGRI VAI VēLU JūS IEKRITīS savos melos! Vairāk uz jūsu meliem neatbildēšu! Esit un paliksiet aferisti!

M marija5657 07.06.2012

Labdien! Mani arī Sia "Liir" apčakarēja nesamaksājot darbu algu! Cilvēki esiet uzmanīgi no šīs firmas! aicinu atsaukties apkrāptos cilvēkus kurus ir apkrāpis Sia "Liir"! Darbinieki pārstrādā stundas, saņemt atalgojumu zem minimālās valstī noteiktās. Krāpj valsti. Darbiniekus izkalpina. Atalgojums vienkārši smieklīgs.

L linardsberzins100 08.06.2012

Sia"LiiR" apisēju kantoris! Nokalpina Darbiniekus kā sūda lupatas. Darbinieki saņem atalgojumu zem minimālās valstī noteiktās vai nesaņem vispār. Galvanais apisējs šajā uzņēmumā ir Oskars Kopcis(valdes prieķšēdētājs ar savu sievu prieķšgalā!. Griezīšos ekanomikas policija - jo ši lieta smaržo pēc konkrētas cilvēku apčakarēšanas. rakstiet vēstuli kurus vēl irl apdedzinājies- apkrāpts. Cilveki aizversim šo ŠMERDEļU bodi Sia "Liir"!

M marija5657 11.06.2012

Jā tiešam Sia "Liir" ir apisēju un krāpnieku kantoris! Man šis uzņēmums ari apkrāpa nesamaksājot darba algu! Atalgojums šinī uzņēmumā ir vienkārši smieklīgs! Es ar jums sazināšos vērsīsimies kopīgi ekonomikas policijā par šo Sia "Liir" kur valdes prieķšēdētājs Oskars Kopcis un viņa sieva Velga kopce kuri ir galvanie krāpnieki!

M mazulite333 31.07.2012

Es vēl nezinu kā man būs- bet alga tieša'm pa 0.5 slodzi ir smieklīga.. gaidīšu un tad redzēšu, bet kā viena darbiniece jau ieminējās- visi līgumi ir ar baltiem diegiem šūti- tie ir tikai tāpēc- lai būtu ko VDI UN VID zem deguna pabāzt..