www.sudzibas.lv SIA "Lietišķās Apmācības Centrs" Pasūtītās preces nepiegādāšana

SIA "Lietišķās Apmācības Centrs" - Pasūtītās preces nepiegādāšana

SIA "Lietišķās Apmācības Centrs" darbinieki telefoniski 21.06.2013. piedāvāja pirkt grāmatu "LAILAS receptes II". Reklamējot preci, tika paziņots, ka prece tiks piegādāta 2 nedēļu laikā no samaksas saņemšanas. Samaksāju 28.06.2013.Kad prece netika piegādāta, zvanīju uz rēķinā norādīto tālruņa Nr., kur darbiniece paskaidroja, ka grāmata vēl nav izdota un minētais SIA to saņems no izdevniecības 31.jūlijā un steidzami nosūtīs. 7.08.2013.zvanot atkārtoti uz tel.Nr.67611149, darbiniece paskaidroja, ka ir problēmas ar autotransportu un problēmas tiks novērstas 2-3 nedēļu laikā. Tā kā plānoju doties atvaļinājumā, grāmata atradīsies pasta nodaļā 2 nedēļas un pēc tam pastam būs jāmaksā sods par uzglabāšanu. SIA "Lietišķās Apmācības Centrs" darbiniece par to uzzinot, nometa klausuli. Unikāla attieksme pret klientiem!!!!