SIA Lietišķās Apmācības Centrs - LAC - Bardaks vai blēdība?

Saņēmu uz savu pasta adresi parastā vēstulē rēķinu par "Lailas Vaitupes recepšu grāmatas" iegādi - 18.40 LVL.
Adrese bija uzrakstīta pareizi, diemžēl, adresāts - Inta Bērziņa - nav zināms. T.i., manā adresē šāda persona nedzīvo un nekad nav dzīvojusi, arī radu/ draugu/ paziņu lokā tādas nav. Pats par sevi saprotams - pati nekādus pasūtījumus netiku veikusi.
Kad piezvanīju uz LAC, lai informētu par situāciju, man atbildēja kāda kundze (kura, diemžēl, neuzskatīja par vajadzīgu stādīties priekšā). Pirmā reakcija no kundzes puses: "Vai gadījumā Jūsu ģimenē nevar būt kāds, kas šādi pajokotu?" (t.i. pasūtītu grāmatu un ne sitams neatzītos minētajā grēkā) Tā kā minēto iespēju strikti noraidīju, man ieteica rēķinu ignorēt. Vēlējos nosaukt rēķina nr, adresi vai personu, kam tas tika adresēts (lai šamējie savos pierakstos var atšifrēt un "izķert" kļūdaino gadījumu). Mani atteicās uzklausīt norādot, ka "mēs Jums par savu sistēmu tagad nestāstīsim, vieglāk visu izdarīt/ atrast caur debitoriem". Ja notikusi kļūda, loģiski būtu piefiksēt info, bet tā nenotika. Interesanta pieeja....

Tātad - bardaks vai neizdevusies blēdība? ;)

E

R RoboSapiens 16.03.2016

Līdzīgs stāsts, tikai pasūtot, neko nesaņēmu - nav un viss, bet samaksāts tika...

D diendusa 13.06.2016

Man piedāvāja iegādāties kaut kādu Bībeles stāstu grāmatu, 200 lappuses un ar bildēm, plus dāvana CD ar bērnu dziesmiņām, kristīgo konkursu uzvarētāju ieraksts (nez, kas tas par konkursu?) Izmērus grāmatai nosauca. Cenu 34 eiro. Jautāju, kas izdevis šo grāmatu un kur to var apskatīt? Lietišķais centrs, Iecienītais centrs - vienreiz tāds, otrreiz tāds. Tikai pasūtot uzreiz var dabūt. Sakiet savu vārdu, uzvārdu, adresi. Pasmējos un teicu, ka tad jau laikam viņi grib arī kartes numuru un paroles. Teicu, ka es arī varu piedāvāt 100, 250 un pat 400 lappušu grāmatu tādos un tādos izmēros, kilogrāmos vēl varētu nosaukt. Viņš saka, ka neticot. Nosmējos, pateicos par jautro sarunu un ar to arī beidzās.

L Luizianna 09.01.2018

Lietišķās apmācības centrs. Zvanās un piedāvā unikālu sudraba kulonu LV simtgadei par godu, roku darbs, mākslinieku veidota, ar sildošu auru un bla bla bla...10 min monologs. Lieki teikt, ka uz tādiem tekstiem neuzķeros, kur nu vēl rotas bez apskates pirkt! 40 eur maksājot. Papētot detalás, stipri apšaubāms kantoris.

A Arnis 2 18.01.2018

Pasūtiju. Atsūtija spožu metāla Latvijas kontūru ar uzrakstu Latvija 1∞ vienā malā. Klāt rēķins. Nekādu dokumentu, kurš autors izgatavojis, no kādas proves sudraba.

D derbot 15.02.2018

Es arī pasūtīju, bet teicu, ja nepatiks sūtīšu atpakaļ. To var 14 dienu laikā to var izdarīt - patērētāju tiesību aizsardzības likums 12.5 pants.

L Luizianna 22.01.2018

Es jau parakos dziļāk... viņi tur ir shēmotāji, tai adresē vēl līdzīgu nosaukumu sia sadibinātas, apakšā tie paši cilvēki. neko sīkāk nekur netā nevar atrast.
derētu ierosināt sižetu Bez Tabu :D

A Andis Dišlers 14.02.2018

Šis kantoris ir apvārdojis arī manu māti, kura ir kundze krietnos gados un vēl pēc infarkta. Vienu dienu saņēmām tā saucamo "Simtgades rotu" un rēķinu par 44.70 EUR. Kad zvanīju un jautāju vai tas ir normāli, ka uz valsts svētku rēķina notiek iedzīvošanās uz vecu un slimu cilvēku rēķina, tad saņēmu atbildi, ka tas ir normāls telemārketings.

L Liarliar 14.02.2018

Varbūt labāk iegādāties "Kamolīti" ? Sīkāk sk. http://play24.lv/video/11339/dienas-personiba-viesos-inguna-roga-saulite-un-valters-kagainis. Sudraba piemiņas zīme (ar provi) Latvijas simtgadei, maksā 25,...EUr, no tiem 10,...EUr aiziet "Vērdiņam"- bērniem, kas dzimuši 2018.gadā jeb Simtgades bērniem. Bet "kamolīti"var dāvināt jebkuram mīļam cilvēka. Info ir arī https://www.nigeste.net/simtgades-berni/

H Helmuts 14.05.2018

Garāmbraucot biju ieskrējis Siguldā viņu uzrāditā adresē,lai personīgi pateiktu visu ko domāju par viņu "juvelierizstrādājumu simtgades rota",bet neviens nevarēja pateikt kur tajā 29.nummurā tāds kantoris ir un klausuli neviens necēla.Labi ka nav samaksāts,nosūtīšu pa pastu viņu "unikālo roku mākslas" darbu atpakaļ.

L Luizianna 17.05.2018

var meginat piezvanit ingai 67385042, vai varbut vini vairs neatbild vispar uz telefonzvaniem, jo kam gan vinjus jasazvana, galvenais, ka vini var piezvanit potencialajiem pircejiem.