www.sudzibas.lv SIA LHC zem jebkuras kritikas

SIA LHC - zem jebkuras kritikas

Pats uzņēmuma īpašnieks Jānis Aizkalns izmantojot Skype izsūta saviem klientiem keyloggerus, jeb programmas, kas inficē datoru un nodod jebkādas paroles, jeb pers. datus viņa rokās. Pēc tam viņš šos datus izmanto, lai šantažētu klientus, traucētu konkurentiem, jeb arī lielītos saviem draugiem.

Saudzējiet sevi, neizmantojiet šī kaktu kantora pakalpojumus - gala rezultāts būs ļoti nepatīkams.

O Owned! 27.03.2012

Čau

A antikilers 20.04.2012

Cik izmantoju šī komersanta pakalpojumus esmu ļoti apmierināts, kopš pārgāju no sunc esmu sapratis kad LHC tomēr ir pretīm nākošāki klientiem, jo sniedz savus pakalpojumus ar vis augstāko kvalitāti + uz sms neskopojās, bet dod 50% visiem klientiem.

K krekeritis 26.04.2012

Pilnigi piekritu, neatbild ne skype ne e-meiliem, lai dabutu kadu info jagaida bez maz vai 2-3 dienas

spiritus 27.04.2012

antikilers - kāpēc slēpies zem segvārda? Taču uzreiz redzams, ka Tu esi J. Aizkalns. LHC nu noteikti nav pretīmnākošs, bet gan ļoti bērnišķīgs un muļķīgs uzņēmums.