www.sudzibas.lv SIA "LED" Darba ētika ar klientiem un laika novilcināšana

SIA "LED" - Darba ētika ar klientiem un laika novilcināšana

Labdien! Rakstu, lai kādam potenciālajam SIA "LED" klientam aiztaupītu laiku un vilšanos, gaidot atbildi par sev vēlamo gaismekli, tā arī to nesagaidot. Ar šo kompāniju man ir nācies saskarties trīs reizes.

Pirmā bija pozitīva: laikus atbildēja, sagatavoja rēķinu, prece tika piegādāta sarunātajā laikā, komplektācijā un kvalitātē, SIA "LED", manuprāt, ir ļoti gaumīga un pārskatāma mājas lapa, bet, lūdzu, neuzķerieties uz to.

2017. gada no novembrī uz kompānijas e- pastu nosūtīju pieprasījumu par to, ka mani interesē dārza zemē iebūvējami gaismekļi Vario- 3 un gaismekļi, kuri tiek iestiprināti augsnē ar durkļa palīdzību. Pēc atkārtotas komunikācijas par gaismekļu pieejamību, cenu un piegādes termiņiem, saņēmu atbildi, ka prece ir pasūtīta un tai jābūt pirms Ziemassvētkiem. Lai gan piedāvāju iemaksāt avansu, tas netika pieprasīts. Varbūt arī labi, ka tā? Pienāca decembra beigas, bet gaismekļu joprojām nebija. Saņēmu atrunu, ka ir ZS un ir problēmas ar piegādēm. Tā tas vilkās līdz 2018. gada februārim. Preces joprojām nebija. Mans pacietības mērs bija pilns un teicu, ka vairāk nevēlos no SIA "LED" nekādu preci.

Pagāja laiks, bet vajadzība pēc dārza gaismekļiem man joprojām bija aktuāla. Tā kā neko sakarīgu nevarēju atrast, atkal cerībā vērsos pie SIA "LED" ar jautājumu, vai kompānija strādā un vai ir iespējams pie viņiem iegādāties dārza gasimekļus? Saņēmu pozitīvu atbildi un tiku iedrošināts aizpildīt formu mājas lapā, uz kuru saņemšu atbildi 1 diennakts laikā. To arī izdarīju. Tā kā pat pēc 3 diennaktīm nebija atbildes, zvanīju uz mājas lapā norādīto numuru +37129190129. Uz zvanu atbildēja cilvēks, kurš informēja, ka šajā kompānijā jau pāris gadus kā nestrādā?! Interesanta pieeja. Izdevās sazvanīt komersanta pārstāvi, zvanot uz numuru 29401934. Saņēmu atbildi, ka tuvāko dienu laikā tiks nosūtīts piedāvājums, kas netika izdarīts līdz 08.10. 2018, kad šajā mājas lapā ievietoju šo atsauksmi par SIA "LED". SIA"LED" informēju, ka gadījumā, ja nesaņemšu nekāda veida atbildi, rakstīšu sūdzību par komersanta 0 iniciatīvu, komunicējot ar potenciālajiem klientiem. Acīmredzot kompānijai nerūp tās reputācija un labā slava.. Nerakstiet un nezvaniet SIA "LED", lai nezaudētu savu dārgo laiku, jo biznesmeņi nemaz negrib Jums pārdot visāda veida gaismekļus. Ar cieņu, Raivis