www.sudzibas.lv SIA "Laval un Partneri" Tādu organizāciju kā Laval un Partneri ir jāver ciet!

SIA "Laval un Partneri" - Tādu organizāciju kā Laval un Partneri ir jāver ciet!

Mīļie cilvēki /pasūtītāji /pircēji!

Ja Jūs negribat saindēties ar vecu pārtiku, iesaku neiepirkties SIA "Laval un Partneri". Es nesen iepirku salātiņus un viņi bija "veci". Man savu bērnu bij jāved uz slimnīcu ar saindēšanos.
Sūdzējos administrācijā, un administrācija mani vienkārši pasūtīja! Nu labi, pārbaude atrada lielus pārkāpumus šinī uzņēmumā!

Tā ka pircēji ziniet ar ko ir darīšana.

I

U Uģis riktigais 11.06.2009

Aha.Kad būs jāindē žurkas vai peles, tad zinašu, kur un kas japērk./ja tik viņas ēdīs?/

A a 11.06.2009

3 gadus regulaari peerku bulcinjas utt un viss kaartiibaa

U Uģis riktigais 11.06.2009

visdrīzākasi, ka tie ēdamie jau norazotāja apsmidzinati ar kautko, lai nebojajas.Tāpēc bērnam palika slikti :(

S Simona 02.11.2009

Lavala kafeijnīcas telpās ir jauni SIA saimnieki.ĻĻĻĻoti patīkamai, Garšīgi var papusdienot.Apmeklējiet!!!