SIA Latvijas projekts - Krāpšana

Nekādā gadījumā neveiciet projektēšanas / UKT projektus pie SIA Latvijas Projekts (vadītājs Arvils Porietis). Neprofesionālā atteiksme, slikta komunikācijas, reultāts nulle. Noslēdzam līgumu par UKT projekta izstrādi, piedāvāja ļoti labu cenu salidzīnājumā ar konkurentiem. Esiet uzmānīgi. Pārskaitījām avansu, bet projekta jorpojām nav. Bieži mainās darbinieki. Labāk ar šo kantori nesadarboties.

H Helvis 10.02.2023

Pašam arī ir sanācies iekrist uz SIA Latvijas Projekts un Arvilu Porieti. Samaksāju 656 EUR, 6-7 mēnešus solīja, ka saskaņos UKT projektu. Beigās zemē nomests laiks, nauda un neizdarīts darbs.

Gribu tikai pabrīdināt citus, jo gribētu, lai kāds pabrīdinātu mani pirms sadarbojos ar Arvilu - viņš ir krāpnieks, un no viņu labāk turēties pa gabalu.

Pievienoju arī kompānijas rekvizītus un krāpnieka pilnu vārdu. Jā kādam ir interese sūdzēt viņu tiesā, noteikti pievienotos! Pašam gan šobrīd laika nav, lai šo noorganizētu.