Sia Latparts - Krāpniecība

Uzmanieties no šī krāpnieka Matīss Kaucis, kas darbojas zem Sia Latparts mēbelu ražošana. Krāpnieks ar lielo burtu, kas apkrāpj cilvēkus nožēlojamā veidā- piedāvā izgatavot bērnu gūltinas. Veicot pasūtījumu jāsamaksā avanss, lai varot iegādāties materiālus. Rezūltātā- 4 mēneši tukši solījumi, visādas problēmas, tad mēnesi sola piegādi, kas atcelas katru reizi kad noteiktais datums pienācis. Pēc mēneša uzzini ka gultinas vispar nav taisītas. Tam seko 2 mēnešu sazina par avansa atgriešanu, kas beidzas nesekmīgi. Nožēlojami ka cilvēks savu krāpniecības shēmu veido uz bērnu rēkina...

Dainis 06.08.2018

Kaut, kas taču viņam jālej savā ''bembī''

D DmitryR 10.08.2018

Mums tieši tāda paša situācija - pasūtījām Jūnija sākumā un nekas. Zēl ka agrāk nebija sūdzību, tad nepasūtītu :(
Matīss Kaucis - https://facebook.com/profile.php?id=100009234266388

B Bite 31.08.2018

Sazinieties ar Inese Auniņa, Facebook.

A Aunina 26.08.2018

Ja, ari es iekritu vinu slazdos. pasutijam divas bernu gultas, maija sakuma parskaitijam avansu. No gultam ne minas, tuksi solijumi, nekas vairak. ne gultas, ne naudas. berni gul uz gridas un drebes kastes, del sadiem izdzimteniem. kretins. ari vina draudzene Laura tada pati maita, ka vins, jo strada kopa.