SIA Latfortas - Durvis

Sveiki! Gribu pabrīdināt, nelieciet viņu firmas durvis. Pašas durvis ir labas, bet meistari ir kaut kādi āži. Saskrāpē durvis, nemāk precīzi tās pieskaņot, daudz kur rādās šķirbas un laiž cauri gaisu. Tiešam neiesaku.

R

Dannii Disaster 17.05.2013

Bet nekur citur labaak nebuus. Visi normaali meistari jau sen aarzemees straadaa. Latvijaa tikai TAADI palikushi...

L Latfortas 18.07.2013

Neesam saņēmuši pretnziju par montāžas kvalitāti. Vajag griesties pie mums, izlabosim, ja tiešām to neraksta kāds nelabvēlis vai konkurents. Nenoliedzu, reizēm mēdz būt kļūdas utt, bet tās mēs vienmēr izlabojam!
Sūdzība internetā ir pirmā par deviņiem gadiem un tas mūs ļoti uztrauc!
Varbūt esat pazaudējuši mūsu kontaktus? Par pretenzijām zvaniet: 26190333; 67555906 vai sūtiet uz e-mail [slēpt]@latfortas.lv, vai nāciet pie mums Dzērbenes 27-102, Rīga.
Jebkurā gadījumā- paldies par viedokli, ņemsim to vērā!
Ar cieņu "Latfortas".

L Latfortas 23.09.2013

Par šiem 2 mēnešiem neviens pieteicis defektu!
Uzskatam, ka sūdzība ir no kāda konkurenta.
Izdomājiet lūdzu citus veidus, kā reklamēties!

G guliks 07.12.2013

Varētu piegādāt ātrāk durvis Imantas apakšstacijā un šoreiz pareizās. Par meistariem varu pateikt, ka no vadības puses vajag nedaudz iedisciplinēt, jo pusdienlaikā čīkstēja par to, ka nepaspēs ielikt un nemaz nesāks un aizbrauca. Otrā dienā ap 3h laikā durvis bija vietā.
Pirms pasūtiet kaut ko no Latfortas, noslēdziet līgumu ar soda sankcijām, savādāk tās var vest 5x apkārt zemeslodei.