I Inga Strause 23.04.2007

Nepērciet larmee, cenas briesmīgi augstas, terminus neievēro vispār

A A 17.05.2007

Cenas neatbilst kvalitātei, pusei no fasādēm palika darbinieku pirkstu nospiedumi utt

F FUJ 30.08.2008

Pilniigi un galiigi nav nekaadas pieklaajiibaas un termini nav nekaadi... [slēpt]@

K Karīna 27.08.2009

Cenas ir ārpus visām robežām... viņi laikam nezina, ka pastāv arī divu un trīs ciparu cenu kombinācijas, ji viņi māk skaitīt tikai tūkstošus...

A anonims 30.06.2010

Larme tiesam kavē ar terminiem, bet kvalitāte ir loti laba. Man vinu mēbeles jau ir 12 gadus un pilnīgi dusmas, jo ir tik laba kvalitāte, ka nevar mainīt jaunas. nav pamata. visas detaļas ir kā jaunas un it nekādu bojājumu. noteikti varu rekomendēt

Z z 28.09.2010

Drausmīgi nekompetents uzņēmums.
3 reizes gājām, lai aprēķina cenas, jo vienīgā, kas visā uzņēmumā māk rēķināt ir Agrita.
Cenas arī nav ļoti lētas.
Kad pasūtījām bija jāsamaksā 60% nevis 50% kā citur.
Un termiņi arī tiek kavēti par 2 nedēļām, protams, ka zvanīja un teica, ka ir izvēle, vai nu cita krāsa(krāsas dēļ tieši sūtījām, citādāk jau depo var nopirkt) vai kavēs 5 dienas, protams, ņēmām to, kas kavēs, beigās tās nebija 5 bet gan 14 dienas.pretīgi cilvēki.
Neiesakām nevienam.

T tofa 08.07.2013

7 лет назад заказывала там мебель, по срокам тоже не уложились, но к качеству и работникам ни каких претензий нет, и гарантийное обслуживание тоже без нареканий. Если бы у них были раздвижные шкафы, такие как мне надо, тоже, заказывала бы у них, нервов больше бы сберегла.