SIA „Lanordija” - Vardarbība

Gribu informēt par piedzīvoto Užavas alus darītavā 17.07.2010 plkst.13.00.
Šajā laikā notika Užavas alus darītavas īpašnieka kundzes Irēnas Pumpures vadīta lekcija Velo Ventspils riteņbraucējiem un SIA „Lanordija” 50 cilvēku grupai, kurā pret Velo Ventspils dalībnieci tika vērsta fiziska vardarbība.
Kad Velo Ventspils dalībnieki virzījās uz Užavas alus darītavu telpu pusi, SIA „Lanordija” grupas pārstāvji nostājās durvju priekšā, sacīdami „Mēs negribam, ka jūs klausāties šo lekciju kopā ar mums” un kāds vīrietis vardarbīgi pagrūda Velo Ventspils pārstāvi viņas histēriski raudošā bērna acu priekšā. Rodas jautājums, kāpēc vienai grupai ir lielākas tiesības nekā otrai, lai gan abas grupas bija pieteikušās uz lekciju vienā laikā, pie tam savas ambīcijas apmierinot īpaši brutālā veidā. Vai būtu atgriezušies viduslaiki?
Visu mūžu esmu dzīvojusi ar pārliecību, ka cilvēki viens pret otru izturas ar cieņu un sapratni, bet šis gadījums manī radīja lielas pārdomas par apkārtējo attieksmi vienam pret otru. Izbrīnu rada arī fakts, ka neviens no apkārtesošajiem 50 cilvēkiem neizrādīja ne mazāko ieinteresētību konflikta atrisināšanā.

L lieciniece 20.07.2010

šito klopi es redzēju.Tracis bija briesmīgs. Tā sieviete vēl lūdza lai taču izbeidz bļaut, jo bērns histērijā, bet tas vecis bez kādas aiztures pacēla roku pret viņu

D ded 20.07.2010

Kāda loma ir alusdarītavai viena neaudzināta tēviņa uzvedībā?

L Labvelis 20.07.2010

Jā, diezgan bēdigi apzinaties faktu, kad cilvēki no Latvijas ir diezgan degradejuši, gan etiski, gan morāli, gan fiziski. Laikam no tiem 50 esošiem cilvēkiem nebija neviena normāla cilvēka, kas vareja aizstavet sievieti, kauns...