www.sudzibas.lv SIA Lamirele Laminēšana un līmplēve

SIA Lamirele - Laminēšana un līmplēve

Beidzot tā diena ir pienākusi, kad arī mans mērs ir pilns. Šī ir pirmā reize kad izmantoju www.sūdzības.lv.

Vēlos Jūs iepazīstināt ar SIA Lamirele, ( LV50003943961 ), tās darbinieku Andreju ( 26352053 ) un viņu attieksmi pret darbu un klientiem.

SIA Lamirele nodarbojas ar laminēšanas pakalpojumiem.
Man bija nepieciešams ielaminēt papīru (~ 5m2 ) no vienas puses un no otras puses (~ 5m2 ) pārklāt ar līmplēvi. Darbu ievedu trešdien, kad arī vienojāmies par cenu un izpildes termiņu - pirmdiena, jebkurā laikā var braukt pakaļ. Pirmdien no rīta pēc deviņiem zvanīju Andejam, vai darbs tiešam ir gatavs un vai varu braukt pakaļ. Andrejs apstiprināja, ka ir gatavs. SIA Lamirele ierados ap vienpadsmitiem. Kolīdz iegāju iekšā Andrejs, pat neatbildot uz labdien, paziņoja ka darbs vēl nav gatavs jo esot mani sajaucis ar citu klientu. Interesanti, ko viņš darīja kopš trešdienas? Vienojāmies, ka būs stundu jāuzgaida, beigās tā izstiepās līdz divām stundām.
Kad beidzot saņēmu darbu, saņēmu arī jaunu cenu, kura bija uzaugusi par 7Ls. Uz jautājumu kāpēc - saņēmu skopu atbildi, ka viņš sākumā bija pārrēķinājies un nosaucis man nepareizu summu, un piedevām darbs esot bijis putekļains, tāpēc grūti laminēt un tas prasot vairāk laika. Interesanti - darbus es pirmdien atstāju sarullētus speciālā čeholā. Uz jautājumiem saņēmu asas atbildes, lai netērējot viņa laiku, jo viņam ir vēl jāstrādā un cenu mainīt nevar. Manas ne visai labās spējas izteikties krievu valodā, situāciju neuzlaboja, tāpēc nolēmu ka septiņi lati mani nabadzīgāku nepadarīs. Ar domu, ka nākotnē tāpat būs vēl jāsadarbojas -piekritu samaksāt.
Dienas otrajā pusē, kad atritināju darbus, un sāku tos apstrādāt, konstatēju ka darbs ir paveikts ļoti rupji. Visām bildēm gar sāniem nebija pārklāts pāri lamināts un tāda pati situācija ar līmplēvi. Protams zvanīju SIA Lamirele darbiniekam Andrejam - kas par haltūru. Uz ko saņēmu atbildes "sirsnīgā" mātes valodā - čto ja kņeumu b... pristal, tam vsjo porjadke, ja mešaju jemu rabotaj.

Darbu nācās daļēji pārdrukāt un nolaminēt citā darbnīcā. Mīnus ar man ar garantiju, papildus summa SIA Larimele, brāķis, kurš jāpārdrukā un degvielas izdevumi dodoties uz citu darbnīcu, kā arī materiāla apstrāde.

Secinājums dārgie lasītāji variet izdarīt paši, bet es no savas puses varu pateikt to - ja Jums nav svarīgi termiņi, darba kvalitāte, izmaksas un attieksme pret sevi, tad SIA Larimele ir tieši priekš Jums. :)

P.S. Ja ieraugat pelēkas durvis ar zilu izkārtni un dzeltenu uzrakstu "Laminēšanas darbi SIA Lamirele" - neveriet tās vaļā, iespējam, ka izdarīsiet kautko labu priekš sevis. :)

R

L LauraS 20.02.2013

nu nezinu, nekad nav bijušas problēmas. Esam klienti Andrejam jau vairākus gadus. Varbūt vnk mēness fāzes :)