www.sudzibas.lv SIA Lamela Nekvalitatīva prece

SIA Lamela - Nekvalitatīva prece

Vasaraa no SIA Lamela sienas skapim nopirku plaaksnes no liimeetaa oša masiivkoka. Galvenais menedzers teica ka mitrums ir O.K., bet kad aizvedu maajaas abas plaaksnes momentaali izlociijaas vismaz par triis centimetri. Izmeeriiju mitrumu un tas bija augstaaks pat par 13%, kaa arii taas bija nekvalitaatiivi saliimeetas no nepareizaas koksnes daljas u taapeec izlocaas. Taa kaa taa kompaanija nodokljus laikam negrib maksaaat es cceku nepanjeemu, lai gan samaksaaaju ar pvn cenu kaada noraadiita vinju maajaslapaa. Taa kaa man cceka nebija vinji mani pasuutiija.
Iesaku no tiem aatras peljnas guveejiem tureeties taalaak.

K

O oksi 11.11.2008

No Lamelas pērku plāksnes jau labu laiciņu, tāpēc varu pilnīgi droši teikt, ka plāksnes ir ļoti augstas kvalitātes. Es kautkā šaubos, ka jūs griezāties ar lūgumu tās apmainīt un viņi atteica, tas ir pilnīgs apsurds, viņi pat maina uz citu izmēru ja tas ir nepieciešams. Es esmu galdnieks un šīs plāksnes izmantoju pakāpieniem, pilnīģi prieks ar tām strādāt, jo viss vienmēr ir normā.( es pat ar mieru nobraukt 300km lai tās iegādātos). Man pat sāk likties, ka viņi ir jūsu lielākie konkurenti un tāpēc jūs mēginat viņus nomelnot! Jums tas neizdosies, jo tie kas pie viņiem pirka, tie arī tālāk tur pirks!!!