www.sudzibas.lv SIA LAIN NET Slikts ātrums, krievvalodīgi rupji operatori.

SIA LAIN NET - Slikts ātrums, krievvalodīgi rupji operatori.

Firma Lain Net, piedāvā diezgan labu interneta ātrumu, taču tas piedāvājums ir ļoti maldīgs.
Sākumā, jums būs jūsu 5mbit par 16Ls mēnesī.Taču pēc kāda mēneša, kā garantija ir parādība - ātruma zudums līdz 1Mbit.
Zvanīt uz Lain Net ofisu nav jēga, jo krievvalodīgā sekretāre pilnībā nesaprot latviski, kā arī ļoti rupji runā ar klientiem.
Kā arī otrs darbinieks, kurš ir spējīgs kontaktēties Latviski, paskaidroja, ka tā nav Lain Net firmas vaina.
Risinājums ir sekojošs, protams firmas finansiālā labumā.
Piedāvā izsaukt tehniķi, kurš par 10Ls vērtu izsakumu diagnosticē jūsu datoru.
Tā kā es pats esmu datorspeciālists ar 10.gadu pieredzi, nekādu palīdzību šā tehniņa darbībās nesaskatīju.
Tika izdzēsta IP adrese un no jauna ievadīta.Tad tehniķis kaut kur pazvanīja - un maģiskā veidā internets parādījās.
Tas viss izskatās pēc trafika šeipošanas uz maksājošu klientu rēķina.
Kā arī protams tika pateikts, ka tā nav firmas vaina, un par IP adreses izdzēšanu un ievadīšanu (tieši tādas pašas) nācās šķirties no 10ls.
Es neesmu vienīgais šādas afēras upuris, jo arī daudzi mani draugi un paziņas pēc šādām mahinācijām lauza līgumu ar Lain Net.
Sekojoši, nevienam cilvēkam neiesaku Olainē izmantot Lain Net pakalpojumus, kuri pēc savas kvalitātes ir ļoti slikti.Vislabākais risinājums Olainē ir Apollo internets.To arī iesaku izmantot.

M Martins 03.10.2009

Jaa, bet daudzi mani pazinas kuriem bija/vai ir/ regulaari tiek paargriesti int.vadi un burtiski naakamajaa dienaa vinju pastkastiitee meetaajas vilinosa Lain net reklaama! Takaa spriedied pasi, kurs griez speciaali tos vadus!!!

š šarmantā 03.10.2009

nepiekrītu...man iir lainnet...majās man divi datori ...ātrums ir labs...

M Martins 03.10.2009

Es biju domaajis, kuriem ir/vai bija/ apollo internets!!!

V Valdis 06.10.2009

Man būtu jābūt 8mbit, taču ir tikai 4 - 5Mbit.
Zvani uz ofisu nelīdz.
Drīzumā mainīšu provaideru.
Ar nepacietību gaidu kad Olainē ievilks Lattelekom optiku, tad beidzot varbūt šitais kantoris aizklopēsies.

L Lain Net 16.11.2009

Sakarā ar portālā sudzibas.lv publicētajām „datorspeciālista ar 10 gadu pieredzi” pretenzijām, SIA „Lain Net” vēlas informēt lasītājus par patieso situāciju.
Ja sūdzības publicētājam interneta pieslēgumu patiesi nodrošina SIA „Lain Net”, acīmredzot viņam pieejamā informācija par „ interneta ātrumu” ir maldīga. SIA „Lain Net” tehniskais aprīkojums ļauj nepārtraukti nodrošināt tieši tādu datu pārraides ātrumu, kāds noteikts līgumā. Firmas filozofija nav ātras peļņas gūšana, bet gan ilgtermiņa darbība, nodrošinot klientiem kvalitatīvus pakalpojumus un servisu. Ja kādam no SIA „Lain Net” klientiem ir pretenzijas par sniegto pakalpojumu kvalitāti vai par personāla attieksmi, lūdzam zvanīt uzņēmuma direktoram Andrejam Artjomovam pa tālruni 29803478.
Tāpat, nav iespējama sūdzībā aprakstītā situācija, kad par IP adreses nodzēšanu un ievadīšanu tiek pieprasīti 10 lati. SIA „Lain Net” vainas dēļ radušies traucējumi tiek novērsti bez maksas. Arī interneta uzstādīšana ir bezmaksas.
Runājot par „krievvalodīgiem rupjiem operatoriem”... Uz šādu apvainojumu vislabākā atbilde ir SIA „Lain Net” stabilās līderpozīcijas Olainē interneta provaideru tirgū un vairākos tūkstošos mērāmais klientu skaits, kas, par spīti krīzei, palielinās. Vēlreiz jāuzsver – ja kādam klientam ir līdzīgas sūdzībā minētajām vai jebkādas citas pretenzijas, lūdzam zvanīt personiski SIA „Lain Net” direktoram Andrejam Artjomovam pa tālruni 29803478. SIA „Lain Net” biroja tālrunis 67965146, http://www.lainnet.lv, e-pasts info2.lainnet.lv

MacBeton 26.01.2010

Nu bet direktor! Nu neesi nacists! Pieņem vienu latviski runājošu operatori darbā!
Par tiem "datorspeciem" pilnīgi piekrītu, tie ir lohi.

P Poga 29.07.2011

par to naudu..nu ir ņēmuši -pazūd nets, atnāk pie sievietes, kas mazāk ko jēdz un saka -no jums Ls 3, -, jo nets pazuda jūsu vainas dēļ, kaut neviens pat datoram nepieskārās, par velti esot ja Lainnet vaina..nu, paldies Dievam Olainē ir lattelekom optika (nets ātrs un lētāks -ar visu televīziju ar diviem dekoderiem jāmaksā tik, cik viens un tas pats nekvalitatīvs lainneta nets) un cilvēki tikuši va'ļā no šī šaraškina kantora:) Bet kas palikuši pie Lainnet, cieš vēl vairāk, jo kvalitāte pēdējā laikā vispār -nets pazūd regulāri...

L Lietotajs 23.08.2011

Lain Net solījumi ir tukša skaņa. Solīja, ka būs rēķins pastakastitē vai elektroniski (pat līgumā tā raksīts) bet nekā, rēķinu nav nekādā veidā. vai tas nav rādītājs zemajam apkalpošanas servisam? Interneta ātrums ir ļoti svārstīgs.