www.sudzibas.lv SIA "Lāču nami" Namu apsaimniekošana

SIA "Lāču nami" - Namu apsaimniekošana

Vēlos brīdināt tos dzīvokļu īpašniekus,kuri meklējot jaunu apsaimniekotāju, parasti aprobežojas ar virspusēju informāciju,notic visam,kas rakstīts dažādu SIA mājas lapās un t.t.
Iesaku "parakt" par SIA Mājokļu serviss "Lāču nami"dziļāk!Kāpēc?!
1.Uz sapulci,kur prezentēja jauno apsaimniekošanas līgumu,ieradās ar nokavēšanos un pilnīgi nesagatavoti;Manuprāt tas vien jau liecina par attieksmi.Un ja vēl ņem vērā,ka neuzskatīja par vajadzīgu stādīties priekšā....Līdz ar to,ka šis SIA it kā bija pārņēmis mūsu vecā apsaimniekotāja lietas,cerējām uz atskaiti par līdzekļu izlietojumu un argumentētu pamatojumu par to,kāpēc vajadzīgs maksas paaugstinājums par apsaimniekošanu.Ne uz vienu no jautājumiem konkrētu atbildi nesaņēmām.
2.Grāmatvedības lietās pilnīgs haoss.13.martā SIA nodevu iesniegumu.Pielikumā bija visu veikto pārskaitījumu kopijas.Pēc maniem datiem,jābūt pārmaksai,taču viņi uzrāda parādu.Iegūtajā izdrukā par 2012.gadu neuzrādās pārskaitījums par 01.,11.12. mēnešiem.Un es mūsu mājā neesmu tāda viena,kurai IT KĀ ir parādi.
Uz iesniegumu vēl joprojām nav atbildes.
Ļoti gribu cerēt ,ka to,kuri notic pirmreizējai laipnībai,vēlmei ko mainīt no šādu SIA puses kļūs mazāk.

B

A asilaydying 18.04.2013

Un ko nozīmē mājas tehniskā uzturēšana? Vai vidēji 20 ls ik mēnesi skaitās daudz?