E edgars 26.10.2011

Lāču Nami ir korekti un vienmēr izdara to ko ir solijuši. Izvēlējāmies Lācu namus un beidzot ismaz mms jmtu Valdemāra ielā sataisīja! Iesaku!

A antra 05.12.2011

Varu teikt par Lāču Namiem tikai labu. Pārvaldnieks cilvēcisks, rēķini saprotami un domāju atbilstoša apsaimniekošanas maksa. Pašvaldība mums vislaiku solīja salabot durvis, bet beigās palikām bez mūsu uzkrājuma naudas. Lāču Nami salaboja durvis otrajā dienā.

N Namu Pārvaldnieks 12.01.2012

Arī piekrītu augstāk teiktajam, jo ir jāizvērtē visi par un pret.

Bet gribu arī ko piebilst:

ZEMES PIESPIEDU NOMA

Diemžēl LR likumdošna pašlaik nekā nenodrošina zemes īpašnieka intereses, jo visi likumi ir ļoti neprecīzi, vispārinoši.

Līdz ar to vienīgais ir vērsties pret dzīvokļu īpašniekiem-reālajiem labima guvējiem. Ja tie laicīgi nesamaksā parādu un nenoslēdz līgumu ar zemes īpašnieku, tad ir jāraksta PRASĪBA TIESAI par konkrētā dzīvokļa apķīlāšanu, parāda peidziņu un zemes nomas līguma noslēgšanu rakstiski.

Tāds diemžēl pašlaik ir vienīgais ejamais ceļš, kad kaut ko reāli var dabūt.

Jo jeb kādā veidā vēršoties pret pārvaldnieku, tas beigsies ar uzvaru pār "TUKŠU MAISU". Visi pārvaldnieki šo lietu zin un negodīgākie, kas ir vairums, to izmanto. Tiesāties pret pārvaldnieku ko iesaka likumi ir lielākais neprāts, kas noved pie naudas un laika zaudēšanas. Tas saucas-"zemes suņi rej, bet dzīvokļu karavāna iet tālāk".

Ja jums ir vēl kādi jautājumi, tad rakstiet mums- [slēpt]@inbox.lv

A Arejs 27.08.2012

Nezinu kā citās mājās, bet mums Valdemāra ielā LāčiNami apsaimnieko jau vairākus gadus un viss ir bijis kārtībā. Mēs dzīvokļu īpašnieki zinam par ko un kapēc maksājam. Ziemā ir bijis gadījumi kad jumta tīrīšana iekavējies, bet ja tīra tad atbildīgi un kārtīgi. Kāpnutelpa tīra, un apkārt arī sakopts.

K kaimiņš105 08.11.2012

Lāču nami mūs burtiski izglāba, vakar mūsu mājā savācām parakstus uz aptaujas anketām, pāriesim pie Lāču namiem un rīt mums jau pieslēgs siltumu. Iepriekšējais apsaimniekotājs iekrāja veselu kaudzi ar parādniekiem un mums maksātājiem bij jāsalst viņu dēl. Labi, ka ir tādi Lāču nami, kas var apmaksāt mūsu mājas parādus un parūpēties par mums.

K kaimiņš105 08.11.2012

Paši Lāču nami arī sedza. Noteikti, ka viņi zin ko dara, jo summa nebij maza, kopā ar kaimiņu māju, kura arī laikam pārgāja pie viņiem, kādi 12000.

B Brilze 09.03.2013

Nesen "Lāču nami " apvienojās ar SIA "Mājokļu serviss".Var jau būt, ka augstāk minētie komentāri ir patiesi, taču manas nelielās cerības, ko liku uz daļēja apsaimniekotāja maiņu izplēnējušas, jo: 1)31.01.mūsu mājas pārstāvji tikās ar "Lāču nami"pārstāvi.Varējām izteikt savu viedokli, uzklausījām arī apsaimniekotāja viedokli.Tika solīts veikt iedzīvotāju aptauju par jautājumiem, kuri skar turpmāko nama apsaimniekošanu.2 nedēļu vietā pagājuši 2 mēneši.Aptauja izpalikusi.
2)Uzmanīgu dara arī izteiktā frāze, ka mājā, kur īpašumā ir domājamās daļas un ne dzīvokļi, NAV BŪTISKS visu īpašnieku viedoklis.

P PRETLACUNAMI 07.04.2013

Lacu nami ir krapnieki. Miera iela 105 NOMAINIJAS apsaimniekotais ieprieks bija Lacu nami tagad Haus masters, bet Lacu nami joprojam suta reikinus par dzivoklja iri un apsaimniekosanu, mes visu laiku maksajam par miskastes izvesanu, izradas ka Miera 105 vispar nav savas miskastes, Lacu namiem pat nav LIGUMA NE AR VIENU KOMPANIJU,

P PRETLACUNAMI 07.04.2013

Lāču Nami SIA, SIA Mājokļu serviss “Lāču Nami”Valdses Priekssedetais-Andris Citko VIENS UN TAS PATS IPASNIEKS ABAM FIRMAM, Vins ir Krapnieks

K kaimiņš105 04.10.2013

un gada pārskats liecina, ka viss normāli!
Un nav arī neviena māja līdz šim atteikusies, tikai nākušas klāt.. ?!

S svetavde 13.02.2014

Neticiet Lāču nami!! 1) ļoti nekorekta attieksme. 2) darbinieki (pat ieskaitot A.Citko, kurš ir Lāču nami seja) parādīja kādi viņi ir patiesībā! Sākot no tehniskajiem darbiniekiem beidzot ar augstāk stāvošajiem - atļaujas klientu nolamāt un viņuprāt tas ir normāli!!
Neticiet??- pārliecinieties paši - ļaujiet viņiem apsaimniekot Jūsu māju, un ilgi nebūs jāgaida!
Viņi aizmirsuši pašu galveno - mājas iedzīvotāji algo Lāču namus, nevis otrādāk. Diemžēl LN izturas tā it kā viņi algotu mājas iedzīvotājus!
Kad ievietoju viņu mājas lapā komentāru, kurš viņiem nerunā par labu, tad stundas laikā mans komentārs jau tika izdzēsts!! Savādāk, nedod dievs, kāds vēl izlasīs par to kādi "super" apsaimniekotāji viņi ir!!

A agne20 08.11.2014

Pagāja kārtējā diena Finiera 17. Tikpat kā jau 12 mēnešus (nėieskaitot 1, 3 mēneši) dzīvojam haosā - koplietošanas elektrības nav. Pārvaldnieks uz zvaniem, e-pastiem neatbild. To skaitā arī uz ierakstītām vēstulēm neatbild. Firmas īpašnieks A.Citko izliekas nesaprotot problēmu, liek pārzvanīt pārvaldniekam. (Rodas iespaids, ka spēlējam tā sauktos mēmos telefonus). Bet šoks bija no rīta, kad atvēru pastkastīti, kurā bija paziņojums no Rīgas Ūdens par to, ka mūsu apsaimniekotājs nav norēķinājies par saņemtajiem pakalpojumiem jau ne pirmo mēnesi vien, līdz ar to mūsu mājai Finiera 17 tiks atslēgta ūdens padeve 100% apmērā. Ja iedzīvotāji vēlēsies un veiks priekšapmaksu, tad pie mājas tiks novietota dzeramā ūdens cisterna!! Zvanīju uz Lāču Nami ofisu, tur man pārvaldnieku sastapt neizdevās. Bet šis būtu viens no mazākajiem ļaunumiem.
Trakākais ir tas, ka pirms pāris dienām nospiežot lifta pogu, kā ierasts - lifts nedarbojas.
Samierinājusies ar "labo servisu" dodos uz darbu.
Super ekšen bija pirms nedēļas, kad 1.stāvā stāv 4 auto riepas. Lai tikt ārā no kāpņu telpas tad nu jādomā - lekt pāri vai stumt ārā, vai moš ņemt uz māju (bet man tik lētus variantus nevajaga). Vēl pat vakarā, kad pārnācu no darba, tad tās vēl mētājās pie parādes durvīm. Ne sētnieks, ne apkopēka man ko mācēja atbildēt.
Mājai no vienas puses ir nokrituši ķiegelii. Daži iedzīvotāji pat veidoja selfijus.
Tika nosūtīta vēstule pārvaldniekam, bet no tās puse kā vienmēr...klusums.
1.stāvā, izsaucot liftu, pastāv reāla iespēja dabūt apmetumu uz galvas! Apmetums krīt lejā, un kā vienmēr - nevienam ne daļas. A ja kādam bērnam uzkritīs?? !! Tad jau odīs pēc tiesu darbiem!
Paziņojumi par ūdens atslēgšanu sakarā ar remontdarbiem, netiek līmēti!! Santehniķis regulāri aizmirst pieslēgt atpakaļ karsto ūdeni.
Priekšā ziema - cerams, ka neatkārtosies pagājušas ziemas realitāte - netīrīti trotuāri un pieguļošā mājas teritorija. Šodien pat 1.stāvā bij paziņojuma, ka iedzīvotāju komiteja meklē jaunu apsaimniekotāju (godprātīgu, sazvanāmu utt)
Iesaku izvairīties no tāda neprofesionāla apsaimniekotāja kā Lāču nami.!

A agne20 12.11.2014

m, mmKārtējais "pārsteigums" !!
Mūsu mājai Finiera 17 būs salabota koplietošanas elektrība - "tikai" par 2064 eur.
Tika apstiprināta mistiska mājas komiteja 9 cilvēku sastāvā kuriem maksā atlīdzību no LN puses!
Un komiteja esot apstiprinājusi šādu summu!! Protams, ka tāmi mēs redzējuši neesam utt.
Vai tiešām, lai salabot elektrību vajaga 2064 Euro???!! Nu droši vien, ka vajag, jo drīz būs Ziemassvētki, un LN darbiniekiem prēmijas jāmaksā. No kā maksāt?? - No mūsu mājas uzkrājuma fonda!
Atliek vien naivi cerēt, ka Lāču nami darbiniekiem, kuri ar šo nodarbosies ir elektrodrošības pielaide . apliecība nr... kā tikai uzsāks darbus, informēšu atiecīgās iestādes, lai veiktu LN darbinieku pārbaudi attiecībā uz pielaidi.

L laptev 23.02.2015

Sāku meklēt i-netā atsauksmes par šo apsaimniekošanas pakalpojumu sniedzēju. Skatos-atsauksmes gan labas, gan ne tik labas. Diemžēl, bet es papildināšu negatīvo atsauksmju skaitu. Jo kā gan savādāk nosaukt to, ka pēkšņi mūsu mājai tika atslēgta apkure?? Rīgas siltums jau mums bija atsūtījuši 3 brīdinājumus. Nu un pēc 3.brīdinājuma nebij ilgi jāgaida-auksti radiatori! Bet ir tikai februāris!!! Bet mums jāsalst. Cerams, ka tomēr Rīgas siltums par mums apžēlosies un pieslēgs apkuri! Es maksāju un gribu saņemt pakalpojumu, bet tā vietā saņemu ziemas laikā aukstus radiatorus!
Ta ka-secinājumus nu izdariet vien paši!

L laptev 24.02.2015

No rīta pamostos, naivā cerībā, ka ir siltums tomēr pieslēgts. Bet kā jau teicu - naivā cerībā. Tiešām naivi, jo no rīta pieliekot roku pie apkures trubām-tās joprojām aukstas!
Kad zvanīju uz LN, tad viņi likās ļoti izbrīnīti un atbildēja man ar tekstu :"Jūs gribat teikt, ka visai mājai ir apkure un jums nav?!!" Es aiz pārsteiguma pat nezināju ko atbildēt. Paskaidroju, ka apkures tomēr nav visā mājā, jo nevar būt tā, ka tikai 1 dzīvoklī nav apkures, bet pārējos ir. Un to vēl LN sauc par kompetentu pārvaldnieku.
Ceru, ka LN izdosies veikt vienošanos ar Rīgas siltumu un apkuri varbūt tomēr pieslēgs. Nu, ja ne tagad tad cerams, ka vismaz uz apkures sezonas beigām...!

A Aigars S. 17.02.2016

Komentārs no manis kā Valdemaŗa ielas 53 īpašnieka - iespējams katrā māja ir atškirīga situācija un dažādi cilvēki ar dažādām prasībām un vērtību kritērijiem, taču mums Valdemāra ielā 53, pēc RNP kurš to vien darīja kā atrakstījās par to un šo, ka nevar to, nevar šo un vispār zvaniet citam cilvēkam...., Lāču Nami ir parādījis sevi no labākās puses. Sakārtoja kāpņu telpas, nokrāsoja mājas cokolu ar "gadsimta" veciem grafiti, saremontēja vārtus un daudz citu sīkumu. Pie tam viņiem ir ļoti labs Pārvaldnieks kuru var sazvanīt un kurš patiešām risina problēmas un adekvāti izturas pret klientu. Tā kā es no savas puses varu tikai ieteikt Lāču Namus ka normālu un adekvātu kompāniju.

п Папа Ремски 12.06.2016

Андрис хватит про себя, самому писать, лол!

M muljtik 17.02.2016

No SIA Lāčì- razosanas meistars, U.Briedis,ir nomainijis darba vietu , SIA Fazer latvia druvas iela 2 LV-5001 ,Par ceha meistaru un notiek apmacibas.komentari.

R Raijjns9 18.03.2017

Ergu iela 7 reti nak setnieks vajag citu.

L Lovčinovska Veronika 10.08.2018

Finiera 19, dz.43. Я выражаю благодарность SIA "Lāču nami", за отзывчивость, оперативную и качественную работу. Я всегда знала, на какие работы мы собираем деньги. Были отремонтированы крыша, лифт, трубопроводы в подвале. Всё, что успели за 4 года. СПАСИБО ВАМ.