www.sudzibas.lv SIA LabasPreces nekvalatīvas preces

SIA LabasPreces - nekvalatīvas preces

Uzņēmums pārdod ļoti nekvalatīvas preces ar visādiem defektiem kurus pērkot iespējams nepamanīsi,plauktus kurus nopirku neturas durvis un aizmugurējā koka plāksne un dīvānus nav iespējāms normāli pasēdēt ,jo enģes ir kādiem defektiem un citi dīvaini ir itkā nolieti ar kautko ,bet apmaiņu negrib veikt varbūt jums ko darīt tālāk ,kā atgūt pazaudēto naudu ko biju iztērējis veikalā?

A ArtursG 22.12.2018

Man bija līdzīga problēma ar veikalu labas preces ,bet viņi nespēja atrisināt.

P pwo 07.02.2020

Man gan ar so uznemumu ir tikai laba pieredze bijusi. Ir jāsaprot, ka pērkat lietotas preces, ne jaunas no veikala plauktiem. Daudzi uzņemumi vispār nepieņem lietotas preces atpakaļ, bet brīdina, ka jābut uzmanīgiem pie pirkšanas, ta kā varbūt jūs paši nedaudz vainīgi šaja situācijā :)

S Sanita 06.07.2020

Lielisks uzņēmums un pretīmnakoši darbinieki. Nopirku, atveda un uznesa, kā arī nolika tur kur man bija nepieciešams. Perfekti, paldies