www.sudzibas.lv SIA "Kvalitātes vadība" Neejiet uz turieni strādāt! - čakarē ārā

SIA "Kvalitātes vadība" - Neejiet uz turieni strādāt! - čakarē ārā

Gribat, lai Jūs izčakarē ārā un maksā mazu algu - Ejat uz SIA "Kvalitātes vadība". Pirms iestājaties darbā, pārbaudiet, ko stāsta par šo uzņēmumu. Neiesaku uz turieni iet strādāt, stāstīs vienu, bet darīs kaut ko citu. Tā pat man sanāca, stāstīja, ka būs laba alga, ar kādu varēs dzīvot, nevis izdzīvot, bet maksāja pilnīgi ko citu, kad vairākas reizes gāju ar jautājumu, vai nav laiks palielināt man algu, visu laiku neatbildēja, jo jāsastāda budžets, kad beidzot sastādīja, pie algas pielika 00 LVL. Tā kā domājat uz kurieni ejat strādāt. Sastāstīs pilnas ausis Huiņu!!! Vadībai pilnīgi ir vienaldzīgi

E es 27.01.2009

Jā, tā ir taisnība par kavalitātes vadību. Viņiem 'tur skaitās arī izdevniecība, taču saviem autoriem viņi nemaksā, bet gan krāpj.
Bet gan jau Dievs visu redz, un atmaksa nāks.