www.sudzibas.lv SIA Kuivižu enkurs ēdināšana, rēķins

SIA Kuivižu enkurs - ēdināšana, rēķins

Labdien!

Esmu audzēkņu vecāks, kuram bērni apmeklē Liepupes vidusskolu. Problēma sākas ar norēķiniem par ēdināšanu šajā skolā. Summas par ēdināšanu mums piestāda skolotāji, kuriem pašiem ir viss vēl arī jārēkina (neskatoties ka tas ir SIA darbs) ar teikumu no vadības puses skolotājiem par ieguldīto darbu - ēdnīca jums taču prasa mazāku samaksu par ēdināšanu. Skolas ēdnīca - ir privātfirma Sia "Kuivižu enkurs". Firma atsakās izrakstīt rēķinu katram bērnam par ēdināšanu skolā katru mēnesi, kur viss būtu redzams, vai ir izveidojies kāds mistisks parāds, vai arī ir pārmaksa, ar teikumu - tas taču aizņems tik daudz laika - tas ir nereāli. Skolas vecāki nav informēti par norēķinu stāvokli - vai ir parādā, vai arī ir pārmaksājuši firmai. Mums kā vecākiem nekas nav redzams. Pēc pāris gadiem tikai paziņo par kaut kādu mistisku parādu, kuru pierādīt vai atspēkot mēs vairs nevaram. Problēmas risinājums ir ļoti vienkāršs - rēķins katram bērnam. Skolas direktore arī noveļ atbildību no sevis un nemēģina atrisināt šo problēmu, viņa pat neuzklausa vecāku sūdzības, noveļ visu vainu uz Salacgrīvas domi - ka visa šī problēma ir jārisina domei.
Vienīgā prasība patreiz skolai un Sia ir - izrakstiet rēķinu, kurā viss ir pārredzams - pēc kura saņemšanas mēs vecāki varam apmaksāt ēdināšanu bērniem.

V

V vikmen 31.03.2014

Ja ir tik nopietnas problēmas, kuras neviens vaj nu negrib vai nevar atrisināt, ir jāslēdz līgums ar citu ēdināšanas uzņēmumu, bet neaizmirsīsim, ka arī paši vecāki, nesamaksā par ēdināšanu un privātfirma, tak nevar izsniegt ēdienu, ja nav samaksāts.

V vecāks 31.03.2014

Mēs nevaram noslēgt līgumu ar citu firmu - tas ir jādara skolai vai pašvaldībai. Ja mums vecākiem izrakstītu konkrētus rēķinus, kur mēs redzam par ko jāmaksā, tad arī problēmu nebūtu. Ja nav samaksāts mēnesis - tad arī lai nebaro - tā būtu disciplīna vecākiem. Bet iet runa par firmas neizdarību - privātai firmai vienmēr ir jāizraksta konkrēti rēķini, pēc kā vadoties mēs viņai maksājam naudu. Jo tagad sanāk, ka maksājam, bet nezinam par ko.

B Brenda 31.03.2014

Ja, nevar izrakstīt rēķinu, tad tāda firma nevar strādāt skolā.Ko tad, tā firma uzrāda VID, no kurienes, nāk nauda?
Varbūt vajag painteresēties VID, vai arī Paterētāju tiesības aizsardzības centrā.