www.sudzibas.lv Sia Krials kafe Amfors antisanitāri apstākļi

Sia Krials kafe Amfors - antisanitāri apstākļi

Uzņēmums ražo un tirgo konditorejas izstrādājumus.Apstākļi ražošanas telpās drausmīgi, viss nolaists un nekopts.Dabiskās vajadzības darbinieki kārto spainī, ražošanas telpā, kura saturu izlej izlietnē, tur pat kur mazgā traukus kas domāti pārtikai.Prusaki ir visur, rāpo pa sienām, galdiem un produkciju.Darbinieki smēķē ražošanas telpās, uzņēmuma vadītāju ieskaitot.No krāsns izņemtās pannas ar izcepto produkciju met uz grīdas, lai ātrāk atdziest.Skats kā šausmu filmā!!!Pāri tām skraida prusaki un peles.Šermuļi skrien pa kauliem iedomājoties ka cilvēki ēd šo produkciju un dod saviem bērniem.

K

D Drošivien 30.11.2011

Droši vien tie ir urlas vai čurkas, Latvieši tā nedarītu!

: :) 01.12.2011

Ilgi domāji kāmēr izdomāji?

E Elīza 21.08.2012

SIA "Amfors" ir jauna firma ar "Kriāls" nekāda sakara. Firmai ir Ļoti jauka saimniece, kas par visu rūpējas, lai būtu kārtība! Ar vislielāko prieku šeit strādāju un strādāšu. Algas ir ļoti labas, var iegūt ļoti labu pieredzi, darba apstākļi arī ļoti labi, ja vien pats to vēlas! Tiešām patīk šeit strādāt, no sirds.
Gaidu domubiedrus.