SIA "Krauzers" - Krāpšana

Uzmanieties no tādas firmas SIA "Krauzers",kurš pieder Andim Arakam,kā arī krāpnieciskajās darbībās piedalās arī darbinieki-Māris Pelīte,Elvis(uzvārdu nezinam).Sola lielas cenas par kokmateriāliem,tad kad kokmateriāli tiek savākti un pie rēķina saņemšanas cenas ir uz pusi mazākas kā solīts. Uzmanību!! ar šo firmu un šiem cilvēkiem nesadarboties.!

R rizikovas 21.03.2016

Esiet uzmanīgi no tadas firmas! Kasia Krauzers kuri nodarbojas ar mežu un kokmaterialu uzpirkšanu neticiet par lielam samaksam tas vis nav patiesi sola daudz bet nemaksa

R rizikovas 21.03.2016

mes esam jau uzmesti uzmanaties no krauzera

I imi 26.04.2016

Jā jā esmu dzirdējis , vēl trakāk viņi sadarbojas ar cilvēkpērtiķi Raiti no Griepciema , kurš strādā mežā kopā ar zirnekļcilvēku un burvi . Visi uz kokiem zīmē sarkanus krustus un bultiņas, drošvien kaut ko perina ,bet laikam nesanāk , tāpēc katru dienu ņem iekšā . Uzmanieties.