SIA Konstants - slikts serviss

Gribu pabrīdināt par lēnāko darbinieku šajā uzņēmumā. Viņa vārds ir Sergejs. Solija ka sataisīs mašīnu konkrētā datumā, beigās nogaidīju 2 nedēļas. Beigu beigās cilvēks liek nopirkt detaļu, kuru viņam pašam būtu jāmeklē, ok nopirkām paši un atvedām uz servisu. Protams, cilvēks esot nemākulīgs ir (itkā) pārbaudījis šo detaļu un to nevarēja pievienot. Atbraucot pakaļ mašīnai viss solītais, kas bija darīts bija meli un nebija pieskāries mašīnai vairāk par 2h. Paskatījās, ka jādarbina galva un lieta apstājās. Jā mašīna ir sarežģīta, bet bija aizvests ar domu, ja nevar sataisīt dot ziņu, nevis vilkt garumā, nezvana 2 nedēļas. MAŠĪNAS PAŠAS PA SEVI NESATAISĀS. Nezinu par pārējiem kolēģiem, bet Sergejs ir tikai solītājs un pilnīgi nemākulīgs, laikam tikai, kas uz ātro hadenei sataisīs laicīgi un vai vispār sataisīs.

D

D diana333 05.06.2018