www.sudzibas.lv SIA "Koka Līstes" Maksājuma kavēšana

SIA "Koka Līstes" - Maksājuma kavēšana

Uzmanieties no uzņēmēja Zigmunda Ziediņa-Sudrabiņa.
Uzņēmumu SIA "Priedes Latas", par kuru ir sūdzība šajā vietnē, viņš ir nomainījis uz SIA "Koka Līstes", PVN reģ. Nr. LV 40103345887, jurid. adrese Kārsavas iela 23-2, Rīga, LV-1082.
Ražo ēvelētas līstes (ražotne Zaķumuižā, Ropažu novadā) un ražošanas vajadzībām iepērk žāvētus zāģmateriālus.
Cienījamie kolēģi, zāģmateriālus šim uzņēmumam pārdodiet tikai ar priekšapmaksu.
Naudu par ar pēcapmaksu piegādātajiem materiāliem gaidam jau no pagājušā gada decembra.
Vārdos par naudas trūkumu nesūdzas, bet darbi rāda citu ainu.
Starp citu, kamēr strādājām ar priekšapmaksu problēmu tiešām nebija.
Tāpēc esiet uzmanīgi vai neiesaistieties darījumos ar Zigmundu Ziediņu-Sudrabiņu.

V

L listes 11.08.2014

Man nav pretenziju pret SIA Austrumu Koku Eksports. Bijām produktīvi nostrādājuši ilgu laiku. Sadarbību pārtraucām pēc pēdējās kokmateriālu piegādes. Izmantojot mūsu uzticēšanos, SIA AKE darbinieks Valters Veinbergs, nekaunīgi, mēģināja iesmērēt nelikvīdus kokmateriālus. Pēc vairākkārtējiem aicinājumiem, tikai pēc mēneša viņš atrada laiku atbraukt un apskatīties, ko piegādājis. Ar liekulīgu neizpratni, viņš centās vainu novelt uz darbiniekiem, kas komplektēja kravu.
Šādi rīkoties var vienas dienas darbonis, kas savam uzņēmumam rada tikai zaudējumus. Pieņemu, ka šis neizglītotais indivīds drīz zaudēs savu darba vietu un mēģinās iekārtoties citur. Uzņēmēji esiet uzmanīgi, šim cilvēkam nevar uzticēties.

Zigmunds Ziediņš-Sudrabiņš
Koka Līstes SIA