www.sudzibas.lv Sia K"L Project Algu nemaksāšana

Sia K"L Project - Algu nemaksāšana

Sveiki!

novembra sākumā pieteicos firmā par celtnieku nostrādājot 2 nedēļas kā pārbaudes laiku kad uzzināju, ka alga tiek maksāta 1Ls/h par ļoti fizisku darbu no 08:30- 18:00 bez pusdienām!
Sāku uztraukties par sevi, tad nu devos pie darba devēja runāt par šo jautājumu, un darba devējs nevēlējās oficiāli noformēt darbā, un nevēlējās slēgt līgumu ar notāra starpniecību!
Tad nu es palūdzu atmaksāt naudu, nākošā dienā ierodoties uzņēmumā Edgars (īpašnieks) teica: "šodien mēs tev nevaram izmaksāt naudu, o rīt ir 18.novebris, pazvani pēc svētkiem, pirmdien un visu noskaidrosim"! Tad pazvanīju, un teica lai zvanu ap plkst 15:00 zvanīju bet necēla telefonu, tad zvaniju Raimondam (īpašniekam) un viņš man sacīja: "es tev pārzvanīšu vēlāk ap 18:00 man jāaprunājas ar Edgaru (īpašnieku), tad nesagaidiju zvanu un pats zvaniju kur teica Raimonds: "mēs tev nemaksāsim" un meklēja dažādākos iemeslus nemaksāt! tad nākoša rītā devos uz firmu bet īpašnieki kategoriski atteicās runāt un atbrauk uz firmas ofisu!
Tā arī man nesamaksāja! :(

T To Ferratum 21.12.2010

Olas nost Tādiem darba devējiem.Visatļautība no darba devēja puses.Par autoru - Biki pa vēlu attapies, bet malacis, ka apjēdz savu vērtību un nepaliki vēl 3 mēn pa brīvu strādāt.Tev vispār kaut kādu papīru iedeva, kurš pierāda par tavu darbošanos šajā kompānijā?

V Vāvers 21.12.2010

Nesaprotu kādu darba kvalitāti var vispār sagaidīt no šādas firmas, kas jau pašos pamatos ir negodīga. Strādniekam nekādas motivācijas nav darīt darbu utt. Ieteiktu nepīties ar tādām firmelēm. Besī tādi kropļi, kas var šitā izmantot cilvēka uzticību.

K Kaka 21.12.2010

Tagad darba devejam jazino VID par darbinieku, pirms stasanas darba.Izmainas likuma.

Noskaidro, kadi objekti ir firmai un uzsuti virsu VID.
Viniem tagad liek kert, citadi draud atlaisana no darba, samazinajumi.
Soreiz VID un VDI centisies, jo naak budzeta optimizacija.

Vislabak uzzinat, kur objekti, uzlaist virsu VID un VDI.Tie atnaks, jaunajiem stradniekiem, ja nebus zinots par viniem vidam, bus sods firmai.

Darba ligums jasledz pirms darba uzsaksanas.DD jazino VID tulit par darbinieka pienemsanu.
Nekunksti foruma, uzzini objektus un zino kur vajag.
Samazinajumi draud ari policijai, vini labprat parbaudis objektus, vai tur nav nelegalo imigrantu.Tagad Valsts iestades rosaas, lai pieraditu savu vajadzibu.Izmanto to.

J Juris 21.12.2010

Kamēr jau pirmajā dienā cilvēki neprasīs līgumu, tikmēr būs šitādi apčakarētie ka biezs!!! Un brauks prom uz UK, un lai tā LDDK ar egli priekšā un LTRK ar savu blondīni pakaļā var kladzināt, ka viņi ir tie kas uztur valsti, ka bez viņiemvalsts neko, utt, visas pārējās bļēņas ko parasti domburšovā mēdz noblēt! Te mēs redzam ir uzņēmēju ir darba devēju, kā ikdienā uzvedās!!!
U pie kājas Valdības reformas, konsolidācijas vai vēl kas! Parastais cilvēks kārtējo reizi tiek izčakarēts!!!

L Lama 22.12.2010

Nu šitādu firmeļu netrūkst... A tu kaut ko nospert viņiem nevarēji? - nu tā- kompensācijai. Man pazīstami celtnieki tā dara, kad viņiem nesamaksā. Vai arī, sliktākajā gadījumā sabojā to sienu, kuru noflīzēja, vai tml.

S sukata 23.01.2012

Šo krānu Edgaru un Raimondu es arī pirms 3 gadiem iepazinu, kad viņš mani ar vēl 7 cilvēkiem piekāsa un nesamaksāja vairāk par 100 Ls avansā. Tādus mazos kantorus vajag nosfilināt. Ceru, ka tev Raimi vēl tas zilais subars ir ar kl project valsts numura zīmi, vajadz;ētu ar naglu pa kapotu pastrādāt.
Nju jau esmu samierinājies ar šo, ka piekāsa, bet kad atkal te čali raksta no jauna, uzkurinas no jauna.
Starpcitu "Sapņi un Kokteiļi" Blaumaņa ielā raujas ne pa jokam-nauda nāk. Tur arī mums bija tas objekts!!!