SIA Kantoris LV jeb viss par 1 cenu - par darbu kantorī

Iestājos darbā, kas likās man pilnīgi pieņemams. Sāku strādāt par lietvedi SIA Kantoris LV jeb veikalu ķēdē "Viss par 1 cienu". Mani pieņēma Daina B.(uzvārdu neminēšu), kura jau pašā sākumā sacīja, ka portālā sūdzības.lv ir ievietota par viņu sūdzība, kura neatbilstot patiesībai. Es atteicu, ka nemēdzu lasīt sūdzības, par ko vēlāk pārliecinājos, ka tomēr vajadzētu gan.....jo nav dūmu bez uguns! Un tātad pastāstīšu kā tad man tur gāja......
Jau no paša sākuma bija strikti paziņots, ka viņa(Daina) ir ļoti atklāta un visu saka tieši acīs un aiz muguras newmēdz runāt, es vēl nopriecājos, padomājot, ka cilvēks bez liekulības man te priekšniekos trāpījies....toties vēlāk es sapratu ar ko tas man viss beigsies....
Daina B.pozicionāja savas domas, ka te Latvijā tikai nejēgas(precīzi to vārdu neatceros, bet domu gan) vien ir palikuši(sevi to skaitā viņa noteikti nepieskaitīja), gudrie un sakarīgie ir jau prom aizbraukuši.....Vēl gribu piemetināt, ka centos ar viņu nekādās diskusijās neielaisties.....tikai secinājumus izdarīju pie sevis klusībā.
Reiz aizdomājos un pa galdu pabungoju ar pirkstiem, uzreiz saņēmu aizrādījumu, ka te es viena neesot....uzbrauciens bija varen kategorisks. Kādu dienu saņēmu pa telefonu vajadzēja apzvanīt visus veikalus un nosaukt nākošā mēneša darba grafiku pārdevējām. Ar viņām centos runāt laipni un cilvēciski, sarunas beigās novēlot jauku dienu utt......mana pr-ce klausījās, klausījās.....un laikam jau beigās tai nervi neizturēja - sekoja pamatīgs uzbrēciens:"Ko gan tu te iedomājies!!!! Mani par monstru pataisi cilvēku acīs!!!!! Tu būsi tā labiņā, bet es tā sliktā????!!!!! Neaizmirsti, ka sēdi kantorī un attiecīgi arī jārunā ar pārdevējām......!!!! "
Es pateicu, ka neprotu runāt tādā tonī ne ar vienu cilvēku. Un arī nerunāšu!!!!!
Viņa: "Ak, tad pārmācīt mani te esi ieradusies, ja?!"
Es ...... nu nebija ko man te atbildēt. Un godīgi sakot arī neredzēju tam nekādas jēgas.
Mēs ar viņu esam vienaudzes, es pat gadu vecāka.
Esmu te aprakstījusi tikai nelielu epizodi. Man katru dienu nācās klausīties bezjēdzīgos aizrādījumus un pārmetumums! Mans darba mūžš ir 38 gadi. Visādi pr-ki ir redzēti. Esmu nodienējusi armijā 17 gadus, bet tik niknu un neadekvātu cilvēku sastapu pirmo reizi mūžā!
Lūdzu eņģelīšus palīgā lai spētu izturēt vismaz 2 mēnešus šājā vietā, bet mans organisms izturēja tikai 2 nedēļas. Rezultātā ar ātrajiem tiku nogādāta slimnīcā. Un ilgi vēl ārstēšos, jo nervi vairs neizturēja.
Pārdevējas esot nelietīgas un zaglīgas. Es cilvēkus maz pazīstot! To visu man stāstīja Daina B. Un ar viņām esot jārunā ļoti stingri!
Paruna - zivs pūst no galvas!!!! To var attiecināt uz šīs pr-ces Dainas B. vadīšanas stilu!
Ja jums ir dārga veselība tad uz kantori neejiet, bet par pārdevējām varat pieteikties, jo tā viņa vismaz fiziski klāt jums netiek! Bet kopā ar viņu vienā kabinetā ir ļoti smagi strādāt, jo enerģētika viņai ir graujoša. Tā uzvedas cilvēks kam pašam nav enerģijas, bet to nosūkt var no padotajiem. Ir psiholoģijā termins - bosings! Te tas ir pilnā plaukumā! Es tur jutos kā vergs, kuram nav ne vārda ne Dzimtenes!
Kamēr slimoju manā vietā tika pieņemta jauna meitene, kura jau ir iebēdēta. Šodien mēģināju tai teikt, lai mūk ko kājas nes......bet viņa laikam izlikās, ka nesaprot ko saku vai negribēja saparst.....Lai Dievs dod viņai izturību!

P priscilla 07.07.2013

Varbūt Jūs varat pastāstīt precīzāk kā izpaudās šis terors? Es esmu nosūtījusi uz turieni savu CV. Uzrakstiet savu epastu.

ž žancis 08.07.2013

Jā, tagad Daina izdomājusi, ka grāmatveža darbs skaitās lietveža darbs. Tas ir tas pats, lai kāds nemulst un nedomā, ka tas ir kas cits, jo reāli tur ir tikai viņa un vēl viens " vergs" . Un kā to " vergu" viņa pati nosauc-grāmatveža palīgs, lietvedis, sekretārs, datu operators vai uzskaitvedis- vairs nav svarīgi.

B bite1111 03.03.2014

Jā tā sieviete ir ļoti smags gadījums, varbūt tieši tāpēc izskatās ka tur ož pēc bankrota, es jau visām meitenēm iesaku nemaitāt savu reputāciju strādājot pie tās bābas tādā kantorī.

V vāveree 01.05.2015

Tāda nu viņa ir, tā Daina, es pie viņas nostrādāju vairāk kā 3.gadus.Kādu reizi taisot inveterezāciju viņa uztaisīja pāris tūkstošus iztrūkumu, par ko draudēja ar tiesām, par cik es nejutos vainīga, teicu lai sūdz kur grib.Firmas īstais priekšnieks ir Lietuvietis, kurš arī 'mani mēģināja pa telefonu baidīt ar tiesām, teica lai es labāk piekrītu pamazām atmaksāt iztrūkumu, bet es nepiekritu, jo diezgan daudz es zināju par viņu nelikumībām ar naudu ko viņi darīja.Tā nu es pastrādāju vēl kādu gadiņu un aizgāju, un neko no manis viņi nedabūja.