www.sudzibas.lv sia " KANTORIS LV" grāmatveža darbs

sia " KANTORIS LV" - grāmatveža darbs

Neiesaku grāmatveža darbu KANTORIS LV (viss par 1 cenu). Attieksme vienkārši graujoša. Pieņem darbā arī bez zināšanās grāmatvedībā, sola maksāt minimālo algu pirmo mēnesi,kamēr mācās, pēc tam sola kautko pielikt. Konkrēti cik-nesaka. Tas nav jāzin un nedrīkst prasīt. Laikam pēc acīm skatās.
Jāveic grāmatvedība visiem 34+ veikaliem. Ir 2 darbinieki (ieskaitot direktori) un 1 dators ar sistēmu. Veikalos datoru nav-visi papīri tiek rakstīti ar roku un sūtīti grāmatvedim., kas tālāk visu veic datorā.Tad iedomājieties apjomu.
Pirmo mēnesi notiek apmācība. Jau pirmajā dienā sāk pārmest visādas lietas. Ka par lēnu kautkas darīts, ka ar pirmo reizi 100 lietas, kas vienlaicīgi izstāstītas, nevar atcerēties. Principā nav laika pat uz wc aiziet, kur nu vēl par tējas/kafijas uztaisīšanu var būt runa, jo intensīvi kautkas jādara un tempā, neskatoties uz to, ka darbinieks pirmo reizi saskaras ar tādiem papīriem un darbu kopumā.
Principā runāt nedrīkst neko- ne par vienu tēmu, esot tikai jāsēž un jātur mute ciet un jādara viss.Kad prasa izstāstīt, kas uz sirds- tad pēc 2 dienām visu pārmet, ko esi teicis, jo parastais darbinieks neko nedrīkst teikt- tad tiek atlaists momentā. Nostrādā 3 pirmās dienas bez darba līguma, lai saprastu abas puses vai viss apmierina, sola samaksāt " skaidrā", pēc 3 dienām atlaiž un nesamaksā. Tas , ka darbinieks tērējis savu laiku tur darbojoties, mācoties un naudu-pusdienām, ceļam nevienu neinteresē utt.
Katrā ziņā jābūt ļoti izmisušam, lai paciestu tādu attieksmi un prusakus, kas tur skraida un sanitāro mezglu, kā padomju laikos.

R

ž žancis 02.11.2012

У меня также было

A Ascella 05.07.2013

Pilnībā piekrītu šīs kundzes rakstītajam tekstam par SIA Kantoris LV Dainas B. vadīšanas stilu.

M mude 15.11.2013

sivēns tā Daina B. nostrādā mēnesi bez brīvdienām, pat minimālo nesaņemsi...cū...vēl pasaka, atbrauc un pierādi ka esi tik daudz strādājusi.

M mi.mia 12.02.2014

Arī man ir nelāga pieredze ar šo uzņēmumu - neiesaku.

O oneima 24.05.2014

Es tur strādāju pusotru gadu un man ar Dainu B. nebija nekādu konfliktu (varbūt mazliet, bet tikai sīkumi). No darba aizgāju, jo veikals tika slēgts, samaksu saņēmu pat vairāk, kā biju domājusi.