SIA "Kamīnkrāsnis" - Netur solījumus

Pēc tikšanās ar pārstāvi un preces apskatīšanas pasūtīju kamīnkrāsniņu internetveikalā, samaksāju avansu. Tad sākās 3 nedēļu periods, kurā cilvēks neliekas zinis par darījumu: nevis viņš piedāvā piegādi (visi internetveikali, kur līdz šim biju iepircies paši zvana un saka, kāds statuss, kad būs, kur jābrauc pakaļ, utt), bet es zvanu, lielākoties neceļ, atzvana ne vienmēr, vienmēr atliek piegādi, kad beidzot tā tiek sarunāta, tad vienkārši neierodas pat nepabrīdinot, paceļ klausuli pie 7 zvana un mēģina pārlikt piegādi uz citu dienu...Avanss ir atgriezts tikai mēnesi pēc mutiska, tad rakstiska ēpastā, tad ierakstītā vēstulē pieprasījumiem un piedraudējuma ar policiju.Palasiet citas sūdzības un ko par Kasparu Grauzi raksta tīklā mēdijos un Patērētāju tiesību aizsardzības centra mājaslapā.

J