SIA ,,Jūsu nami" - krāpnieki

Vēlos informēt sabiedrību pievērst uzmanību SIA ,,Jūsu nami" izsniegtiem rēķiniem (elektrības patēriņš, ūdens tarifi u.c ar ko mēs saskārāmies), nerunājot jau par komunikācijām, kas bija norādītas līgumā, kā ,,augstākās klases"- periodiski tās bija interneta problēmas.

Īrējām dzīvokli, par kuru regulāri maksātu gan par sevi, gan par kaimiņiem, ja nepievērstu uzmanību sarakstītajam. Vesela gada garumā intensīvi bija jāseko izsniegtajiem rēķiniem, jo tie periodiski tika paaugstināti un neatbilda patiesībai. Arī iemaksātā drošības nauda netika atmaksāta pēc nosacījumiem- neviens nesteidzās pabeigt saistības par pārmaksātajām summām. Vairāk nekā mēnesi, periodiski zvanot, vajadzēja gaidīt.

Agnis Miķelsons (rīkotājdirektors) šajā iestādē atšķīrās ar īpašu ,,laipnību". Šādus izteicienus, kādus pienācās dzirdēt vēl ir jāiemācās pielietot! Tie pārsniedza visas pieklājības robežas gan attieksmes ziņā, gan arī ātruma ziņā.

N Nikolaas 24.06.2013

Jā, Agņa Miķelsona "laipnībai" liekas nav robežu, ja ir iespējams varbūt varam sazināties, jo es arī esmu patreiz ļoti neapskaužamā situācijā, un jūtu ka šis cilvēks gluži kā uzvarētajs atļaujas apkrāpt, melot un ņirgāties par cilvēkiem vēljoprojam. Iespējams mēs savu naudu varēsim atgūt, ja mēs visi, kuri cietuši no šī subjekta - turēsimies kopā, jo manuprāt tam beidzot ir jādara gals! Alena ja Jums ir iespēja tad varbūt varam ar šī portāla sūdzības.lv pasta starpniecību sazināties?