www.sudzibas.lv SIA Jusma Agentura Krapnieki-dzivoklu ires agentura

SIA Jusma Agentura - Krapnieki-dzivoklu ires agentura

NEKAD nevershaties pec dzivoklu ires pakalpojumiem SIA "JUSMA AGENTURA". Interneta tiek ievietots sludinajums, ka tiek izirets dzivoklis ar eiroremontu utt., tikai par 50-70 ls. Zvanot uz noradito talruni, atbild "jauka" sieviete, kura piedava atbraukt uz firmu un slegt ligumu, jo tikai tad iespejams dabut konkreta sludinajuma ipashnieka talruna numuru un citus. Nosledzot ligumu, zvaniju dzivokla saimniekam, sarunaju tikshanos, tomer norunataja laika, kad biju jau dotaja adrese, neviens (ne dzivokla saimnieks, ne agenturas parstavis) neatbild uz telefona zvaniem. Atcerieties adresi - Elizabetes 103, 1.st., 3.kab.

S sfsdfsd 12.09.2009

nekad neuzticies tām aģentūrām, tici tiem, kuri atrod un tad piedāvā, nevis pa netu savāc numurus un visiem dala lai paši meklē

A Aleksandrs 12.09.2009

Brinos tikai par to, ka shi firma vel nav aizklapeta... Interneta uzgaju loti daudz sudzibu un rakstu par sho firmu, bija pat nofilmets video youtube, par to, ka shis agenturas darbiniece sarunajas ar klientu... Shokejoshi...Bet 30 ls par pieteikshanos shaja firma tapat neatgriezt, bet vismaz var bridinat citus.

R Raivis 13.09.2009

Tagad dziivoklus saimnieki pakal sviez, kaada jeega iet uz firmu nopeerc telefonam krediitu un aviizi un saac zvaniit!