www.sudzibas.lv SIA Jurate informācija par bistro

SIA Jurate - informācija par bistro

Labdien!
Ja jums piedāvā darbu bistro Juratē, tad pirms piekrist padomājiet, vai būs to vērts! Tur darbinieki ļoti bieži mainās, apmēram, ik pēc 2 mēnešiem, jo priekšniece tur ir briesmīga. Priekšniece vienmēr ir sliktā omā, nekad nav apmierināta, vienmēr izlādē savu negatīvismu. Otrkārt Juratē paši nevarat būt droši par savu drošību, jo tur brīvi jebkurā laikā jūs var apzagt, kamēr būsiet virtuvē, mazgāsiet traukus vai tualetē. Treškārt, kad ir beigušās darba attiecības, darba samaksu un nodokļu grāmatiņu uzreiz nesaņemsiet, kā to nosaka likumdošana, bet pāris nedēļas vēlāk. Strādāsiet par pārdevēju, bet tai pat laikā būsiet apkopēja, trauku mazgātāja, apsargs, un vairāk par minimālo algu nemaksās.

E

L Linda 23.06.2011

Stradaju jurate nepilnu menesi un sanemu algu 17 ls :), iemesls bija iztrukums, kurs bija ari ieprieksejam pardevejam . Algu neizmakasa noteiktaja liguma diena ! Neejiet tur stradat !!!

T ToLinda 23.06.2011

Tagad tu saprati, kāds bija iemesls budžu izsūtīšanai?