www.sudzibas.lv SIA"" JILLS"" pārtikas nodala cienas un goda aizskarsana

SIA"" JILLS"" pārtikas nodala - cienas un goda aizskarsana

Gribu pazinot ka sini veikala nesen pardzivoju nepatiikamu starpgadiijumu. Pat ne es vienigais klients esu tads kas to ir pardzivojis. Ieejot veikalaa pat vel neko nenoperkot bet vienkarsi ejot cauri ta saucamajam pikstulim atskaneeja skana pii pii vel tam nepieversu uzmanibu jo domaaju ka kads irt laukaa un ir ko paneemis kaa tas parasti medz notikt, taalaak ieperkoties un norekinoties pie kases eju caur to pasu pikstuli laukaa un atkal saak piksteeet. Paardeveeja pasauc mani atpaakal un ludz uzraadiit maisinu ar pirkumiem. Parlaizot maisinu cauri pikstieni neatskaneeja izgaaju es pats cauri atskaneeja, lai gan zinu ka zadzis neko nebiju. Man kabataa bija iepriekseejaa dienaa nopirkta prece s tuksais iepakojums kurai bija klaat veel sii uzliime kas nostraadaa kaa pikstulis. Tiesi si prece arii izraisiija so te aparaata ieslegsanos. Tacu es piedzivoju nepatiikamu pardzivojumu kas pardeveeja neveeleejaas pat normaali atvainoties un uzskatiija ka es esmu kaut nozadzis bez tam viss notika paareejo pirceeju prieksaa.Pilseeta kuraa dzivoju nav liela un tagad varu noprast ka mani daudzi uzskata par zagli lai gan kludiijies bija aparaats un es neko nebiju zaadzis. Vai tieszaam nevar noreguleet so aparaatu taa lai tas darbotos tad kad cilveeks iet laukaa no veikala nevis tad kad vins tikko iegaajis veikalaa un veel neko pat nav nopircis> Esmu sokaa par so te visu un zinu ka es tads neesu vienigais kas to ir pardzivojis.

J ja? 21.10.2013

kā tad! Visa pasaule tik ap Tevi griežas un visi tagad dienu no dienas domās un to tikai runās, ka esi zaglos. Uztver dzīvi vienkāršāk un vieglāk.