Sia" JEKABA AGENTURA" - MELI un KRAPNIEKI

Cilveki neuzticiet sai agenturai savu atvalinajumu un savu naudu!!! Sie cilveki neko normalu nevar piedavat jo ir loti nekompitenti! Vini iziet uz grupu braucieniem kurus vini ari medz veiksmigi "PIECAKARET". Pasiem gadijas ar viniem ta, kad iegadajamies celojumu kurs izradijas nopirkts pie citas turisma agenturas par pus cenu letak neka mums tika pardots! Uz jautajumu kapec Ta, mus tika atbildets: pasi esat vainigi, varejat paintreseties interneta. NEUZTICATIES VINEM!!!

I

I irena.j 24.02.2013

Jaa Tur veel taads Juris Alksnis (NEDAUDZ PEEC GAILLA UZSIT) melo vienaa melossanaa. pilnigs suuds!!! Es ipassnieka vietaa sen tur pusi buutu padzinis. Mob. +371 2 6006 111

J JoJo 24.02.2013

Kā saprast pēc gaiļa uzsist?

I irena.j 24.02.2013

Acis uzkrasojis, un runa ka sieviete.

A anita.logina 24.02.2013

autor, tu pats sevi apjājis esi, jo LV ir tikai pāris vadošie tūroperatori, pārejie tirgo tikai viņu produktus, stulbenis! Teztour, Novatour un vēl dažas.
Sūdzība nepamatota, jo vienmēr būs kaut kur letak, akcijas, pēd. brīž piedāvājumi.

S semiramida 10.12.2014

Ceļojums, ko nopirkām no Jekaba aģentūras bija ļoti daudzveidīgs un interesants.
Diemžēl nespēju to pilnībā izbaudīt nekompetentas grupas vadītājas (Zandas Zariņas)dēļ :
-grupas vadītāja nesniedza nekādu informāciju pa vietām, uz kurām mēs braucām ;
-tika tērēts grupas laiks lietam, kuram bija jābūt jau gatavām (piem. patērējam 1.5 stundas sēžot un gaidot kamēr noformēs motorollerus);
-grupas vadītāja radīja avārijas situācijas braucot ar rolleri (asi apstājoties slikti redzamās vietās, krasi mainot virzienu, kad pēc ceļa satiksmes noteikumiem satiksme kustās pavisam citā virzienā...). Protams, katrs uzņemas riskus, bet tos ir jāmazina nevis jāpalielina.

Kopumā bija sajūta, ka braucam paši par sevi nevis caur ceļojuma aģentūru ar grupas vadītāju.