www.sudzibas.lv SIA JAVIS darba attieksme

SIA JAVIS - darba attieksme

Gribat izbaudīt pazemojumus,justies kā grīdas lupata, saņemt algu aploksnē? Tad ejiet strādāt uz [slēpt]@Barbara veikalu(kas regulāri liek darba sludinājumus). Tur liek parakstīt līgumus, ka Jūs strādājat uz pusslodzi,lai pārējo naudu izmaksātu aploksnē. Es nesaprotu kā VDI nav aizdomājusies līdz tam, ka viss darba kolektīvs strādājot pusslodzi, nevar nodrošināt lai veikals darbotots no 7:00 līdz 23:00. Tā tak ir primitīva aritmētika, vai arī VDI piever acis ar kukuļiem. Par ko arī veikala vadība neslēpj.

Ausainītis 01.01.2013

Laikam Tvaika ielā būs bijis svētku izlaidums.

P plicis 01.01.2013

vajadzētu kādu moderatoru, kas to sviestu varētu padzēst, lai var palasīt par reālām lietām.

VDI arī ir viena interesanta iestāde.

R reitex 13.03.2021

smiekli nak. aizgaju stradat. 17 dienas pa 8 h nostradaju un sanemu 280€ tas nau normali.