X xxx 08.03.2010

vani dumajut ahujenaja firma. foflo

E EAGLE 11.03.2011

Savā laikā, kad strādāju, , Jaguārā" nekādas problēmas ar algām nebija, bet ja nepildīju savus darba pienākumus kā nākas (iemigt darba laikā), par to pašam nācās jau atbildēt un administrācija bija laba, Bet šajos laikos viss taču mainās. Ja būs iespēja varbūt atkal mēģināšu strādāt, , Jaguārā".

B BaDžOo ® 30.03.2011

Normaļnaja Firma! Najobevajet ne vairāk, ne mazāk kā citi! Un nehuj arī brīnīties kā firma vēl pastāv. Labāk paskaties, garamiedams viņu kantorai, uz to izkārtni - kura atrodas blakus viņu izkārtnei. Un vēl pamēģini saprast to - ka Tava AIZTURĒTA alga pelna uz depozītiem. Bet tā jau visas 'šaragas' dara, un kaut-kad jau to naudu tāpat saņemsi. Tikai izmisumā nemēģini aplaupīt 'Jaguāra' apsargājamos 'Jokerus' - par to iestājas kriminālatbildība.