www.sudzibas.lv SIA "IRIVEKO" Klientu apkalpošana

SIA "IRIVEKO" - Klientu apkalpošana

Biju šokā cik ļoti Meldera kungam ir svarīgi klienti, vai kā viņš saka - pacienti! Bet nu par visu pēc kārtas. 19.09.2014.gadā 18.07 piezvanīju, mēs sasveicinājāmies un es izstāstīju, ka jau biju apšuvis pie viņa pirms pāris gadiem Mazdai stūri (kvalitāte laba, cena arī attiecīga) un tagad vēlos arī savam BMW tieši to pašu, kad tiku pārtraukts un Meldera kungs pavēstīja, ka tas nav viņa hobijs un viņam darba laiks ir no 09.00-18.00 (uzņēmuma mājas lapā nav norādīts darba laiks), uz ko es apjukumā pateicu: "Labi, paldies", un viņš nolika klausuli. Esmu pietiekoši daudz izgājis apmācības klientu apkalpošanā un strādājis ar klientiem, lai arī viņu pamācītu, kā viņš pamācīja mani par to, ka par vēlu zvanu, tādēļ uzraksīju sms, citēju:1.Es piezvānīju 18.072.Ja jau esat tāds pedants, tad arī izslēdzat savu "darba" tel. 18.00, neviss paceļat 18.07 un pasniedzat lekcijas saviem klientiem.3.Nevienmēr darba kvalitāte un cena ir noteicošais, lai klients atgrieztos, bet gan attiecības starp klientu un pakalpojumu sniedzēju..Lūk arī mana lekcija Jums! Patīkamu vakaru!Uz ko pēc 10 min saņēmu atbildi, citēju:neemaaciet mani dziivot. juus esat nevis klients, bet PACIENTS. aizejiet pie aarsta.Šī atbilde mani pārsteidza un sapratu, ka nav vērts neko atbildēt, bet vienkārši ielikt netā, lai citi cilvēki zin uz kāda grābekļa var uzkāpt šajā uzņēmumā!

V

I IRIVEKO 07.01.2015

))))))))))))))))))))))))))))))))))) Ej vēl pamacies, varbūt pēc 25 nostrādātiem gadiem kādā profesijā spēsi atškirt klientu no pacienta ar grābekļiem. (tā saruna gan bija drusku citādāka, bet lai paliek). Arī antireklāma ir reklāma. Paldies.