LV RU
www.sudzibas.lv SIA INFRA termiņi un kvalitāte

SIA INFRA - termiņi un kvalitāte

Neiesaku neko pie viņiem pasūtīt. Jo: Par termiņiem vispār nerūpējas- 3 mēņesu un vairāk kavējums pat nesatrauc, ja pašiem būs kāds lielāks pasūtījums par jūs
'ejo tad nobīdīs jūs aiz tā uz neparedzamu laiku, kvalitāte sūdīga, montējot sabojā un sasmērē klienta dzīvokli, grīdas, sienas bieži vien aizmirst kas tieši vispār ir pasūtīts, jo nav patstāvīgu dabinieku un "pastāvīgajiem" problēmas ar alkoholu ar visām izrietošajām sekām ."Vadītās" Toļiks firmā neko nevada, pašam uz pisu ir pox...uj, darbinieki viņu nerespektē un lidz ar to visiem uz visu ir pox...uj, vienīgais kas viņus interesē ir saņemt pirmo iemaksu par mēbelēm, lai segtu milzīgos parādus..., klients viņiem ir tas kas viņus vismazāk interesē
tātad INFRA = laika, naudas un nervu kapsēta...

D

Komentāri (6)

L lola 16.05.2008

jaa zinu šos žmurikus ... viņu mājas lapā rakstītais jāsaprot pilnīgi pretēji LOL :)
""Firmas INFRA ir specializējusies ražošana individuālas mēbeles pēc pasūtījuma. Iegaumējot Jūsu novēlējumus būs izdarīts dizaina proekts jebkāda telpa vai objekta visumā. Stils, apdare un kopvērtība būs izlasīti, iegaumējot Jūsu novēlējumi un iespejas. Mūsu uzdevums ir iemiesojums dzīve pasūtītāja novēlējumu un ideju, klientu apgāde ar kvalitātiviem, izturīgiem ražojumiem, kas pilnīgi atbilde Jūsu mājas vai ofisa izplānojuma īpatnībam, kā āri Jūsu gaumei un priekšrokam"
SADIRSĪS VISU KAS NAV VEL SADIRSTS

D Dana 07.08.2008

Pasūtīju mēbeles SIA INFRA. Ļoti patika sadarbība ar viņiem, jo viņi respekte klienta novēlējumus un iesaka pareizakos variantus. Visiem varu pateikt, ka firma tiešam apgāde savus klientus ar kvalitātiviem ražojumiem.
Bet LOLAJ varu peteikt ka žmuriks ir līķis, bet INFRA ar savu atteiksmi pret klientiem strādas vel ļoti ilgus gadus!

K Kristīne 14.08.2008

Tad gan ir josīgie komentāri par ilggādējo un stabīlu uzņēmumu. Ik pa laikam pasūtu mēbeles un ar problēmam nesaskaros ne kvalitāte, ne termiņu ziņā. Iesaku gan sadarboties ar pieredzi bagāto uzņēmuma vadītāju Anatoliju (nevis Toļiku)!

A azarbaidzz 24.09.2008

Kristīn.. Toļiks = Anatolijs

K Kārlis 08.03.2011

Mazais pidriķis ir parazīts, tiešākajā vārd nozīmē, varat ieiet myspace.com uzrakstīt meklētājā Anatolijs Villers, draugi sauc par Toļiku un redzēt parazīta ārieni, zem saulesbrillēm slēpjs vienmēr!
Tad nekad neuzrausieties, lai veicas!...

A Arvils777 25.01.2015

Anatolijs Villers lūk arī vińa pēdējie photo atrasti ... Krievu un Lietuviešu mafijas vadońa dēlińš !
Starptautiska organizācija

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes