www.sudzibas.lv SIA IMS Vintage Pēkšņi visus atlaiž, nesamaksā algas, atvaļinājuma dienas utt.

SIA IMS Vintage - Pēkšņi visus atlaiž, nesamaksā algas, atvaļinājuma dienas utt.

Islandes kompānijas filiāle Rīgā SIA IMS Vintage, pēdējos mēnešos kavējās ar algas izmaksāšanu līgumā noteiktā datumā. 31.augustā pēkšņi visus filiāles darbiniekus atlaida bez brīdinājuma, neizmaksāja darba samaksu, atvaļinājumu dienas, kā arī atlaišanas pabalstu (112.1 pants), ko vajadzēja izdarīt 31.08 vai 01.09 (128.1 pants). Solīja ilgi un dikti, ka tiks viss samaksāts, bet tā tas nenotika. Teica ka šonedēļ iesniegs uz maksātnespēju. Visticamāk ka negrasījās to pat darīt, lai Latvijas valsts fonds to dara viņu vietā.
Viņi patstāvīgi nav maksājuši vai kavējuši ar maksājumiem par īri, nodokļiem, elektrību, interneta pieslēgumu. Kā redzams vieglākais risinājums ir citā valstī uztaisīt kompāniju, nolīgt lēto darbaspēku, kad apnīk maksāt algas, īri un nodokļus, pazust, iesniegt maksātnespēju un sēdēt savā Islandē.

S

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes