www.sudzibas.lv SIA Impel servikss Ļoti slikta attieksme

SIA Impel servikss - Ļoti slikta attieksme

Labdien. Sūdzība ir par apkalpošanas firmu Valmierā, kas sniedz savus pakalpojumus tc valleta, precizāk - Sia Impel Serviks. Tas firmas direktore Tatjana, brēc un ķerc uz darbiniekiem. Pazemo, melojot ka darbinieks neko nedarot un liekot rakstīt atlūgumu. Lai gan pati vazājas pa veikalu, un pat nepaskatās uz darbinieka pusi, tik darbinieka telpā izdomāja uzbrukt. Tas ka kāds viņai sabojājis garastāvokli, nav jāizgāž uz darbiniekiem. Pēc tam paši brīnās kad neviens tai firmā negrib strādāt. Alga smieklīga, attieksme pret darbiniekiem kā pret suņiem.

B Bez vārda vārds 20.04.2022

Zināma firma. Pilnībā piekrītu sūdzībai. Arī tāpat atlūgumu lika uzrakstīt. Algas nav cēlušās kopš firmas dibināšanas. Agresija no vadības arī ir pieredzēta. Tā, ka iesaku labāk pameklēt citu darbu jo apkopējas profesija ir pieprasīta profesija.