SIA "IL un S" avīze "INFO LATVIJA" - Muļķošana

Pirms kāda ilgāka laika ieliku reklāmu SIA "IL un S" izdotajā avīzē "INFO LATVIJA". Nekādu ziņu par šādu avīzi kopš tā laika neesmu dzirdējusi. Kad zvana uz šīs iestādes norādīto telefona numuru, man atbild, ka laikraksts sen ir iznācis un reklāma tur tikusi izvietota. Pagājis jau kāds pus gads, bet neku šādu laikrakstu neesmu redzējusi, arī neviens no maniem pāziņām un klientiem tādu laikrakstu nava redzējis, bet vēljoprojām tiek zvanīts un piedāvāt pie viņiem izvietot reklāmu. Pati saņēmu šādu zvanu atkal pirms kāda laika. Nekādas atdeves nebija.
Kad uzdevu jautājumu, kur šī avīze tiek izplatīta, man atbildēja, ka visā Latvijā, ka es vienkārši neesmu to redzējusi. Ka tirāža ir ap 60 tūkst. Bet ar šādu tirāžu, ja ne man, tad vismaz kādam būtu bijis jāredz šo avīzi. Varbūt kāds var man palīdzēt un pateikt, kur šo laikrakstu var redzēt, jo gribētos redzēt kā mana izvietotā eklāma izskatās laikrakstā. Varbūt vēl kāds ir sasķāries ar šo uzņēmumu?

I

L Liene 12.06.2009

Pamēgini pati kaut ko radit, tad vari komentet, ja Tu neesi redzejusi, tas nenozīme ka citi nav redzejusi . KAUT VAI ARI LAIKRAKSTAM BUTU 500 tukstosi tirāža, ari tad katrs to neredzes.

J Juris 16.06.2009

Pilnībā piekrītu teksta autorei. pats saskāros ar šādu pašu situāciju.
Ne atpakaļ atgrieztas naudas, ne reklāma.
Avīze it kā iznākot, bet nekur viņas nav.

Liene? Kurā vietā tad var atrast šo avīzi? ja tik labi par to zini.

I Inese 16.06.2009

Šī kompānija vēljoprojām turpina krāpt cilvēkus.
NEUZĶERATIES UZ TO!!!
PAŅEMS NAUDU PAR BUKLETIEM, IEDOS TOS JUMS labākajā gadījumā ŠAUSMĪGĀ KVALITĀTĒ UN VISS. VARIET ARĪ TOS NEDABŪT, bet naudu bus jasamaksa jau pirms darba uzsākšanas.
tāda ir šōis firmas darbības principi.

A Apkrāptā 17.06.2009

Šī kompānija ir viens vienīgs krāpšanas iemiesojums, tā saucamā Liene, kas rakstija komentāru nav nekāda Liene, bet valdes locekle šai firmai - Leonora :)
Firma ne tikai apkrāpj savus klientus, bet arī darbiniekus, nezinu nevienu no sī uzņēmuma darbiniekiem, kam alga vispār būtu samaksāta pilnībā, drīzāk jau vispār neko nesamaksā, un tik sludinājumu portālos liek sludinājumus par jaunām vakancēm, ar to sievieti labāk vispār nesasieties.

X XXX 17.06.2009

Vispār nevar uzticēties šim uzņēmuma, krāpj vienā krāpšanā. Katrā pilsētā jau kaut kādi sūdi savārīti un tik pa tiesām vien staigā, atkal nomaina firmu utt
labāk pa gabalu no tādiem cilvēkiem, kā mēris :)

J Juris 23.06.2009

Šajā uzņēmumā notiek tīrā krāpniecība.

J Jānis P. 25.06.2009

Šādu avīzi neresmu nekur redzēdzējis. īstenībā sakot īsti nekad.
Ja kāds ir redzējis, tad varētu pateikt kur, jo es arī tad paskatītos, kaut vai vienā vietā kur tā atrodas.

I inga 25.06.2009

J Jānis P. 25.06.2009

diemžēt arī portālā 307.lv šī avīze neiznāk kā to sola, jo tā kā ievietoju reklāmu šajā laikrakstā, domāju pasūtīt arī elekroniski, lai redzētu šī laikraksta iznākošos numurus, bet nekā. Jo jau labu laiku jaunākos laikraksta "Info Latvija" numurus neesmu saņēmis.

Z zinātājs 26.06.2009

Pati drausmīgākā iestāde kāda vien var būt! neuzķeraties! kvalitāte darbiem ir pilnīga nulle...viņi nesaprot no dizaina vispār neko.(viņi vizītkartes griež ar šķērēm...nu tad padomājiet paši, kāds līmenis). JŪSU UZŅĒMUMAM TĀ NEBŪS REKLĀMA...BET ANTIREKLĀMA!...drausmīgi...

J JurijsLomonovskis 27.06.2009

Lūdzu atsaukties apkrāptos cilvēkus. Jā Jums ir kādi materiāli, kas dot pamatu uzskatīt, ka Jūs apkrāpa, dodiet ziņu.

I Ivars 29.06.2009

Arī es esmu apkrāptais klients un zinu vēl dažus.

š šausmas 02.07.2009

Tur jau pie vainas tā uzņēmuma vadītāja, šausmas...
kur tikai kaut kas nav pa prātam tā jasastāda AKTS :)
kā tik sū.. smeļas mutē tā tikai nomaina pilsētu kur jaunus s... tasīt, cik zinu Tukums, tagad Cēsis un taisās jau uz Jēkabpili :) vel nomaina uzņēmumus SIA "IL un S" un IK "I.L. & S" kā arī uzvārdu pati vaininiece jau pāris reizes nomainījusi, arī visās parādu piedziņas firmu mājas lapās ieraksti par šiem abiem uzņēmumiem rindā vien.
Par kvalitāti, kā viņa saka tā darbinieki dara, bet beigu beigās saviem klientiem stāsta cik šausmīgi visi darbinieki un, ka vainīgi tikai un vienīgi darbinieki, neiesaku nevienam sasieties ar šo sievieti, ne darbiniekiem, ne uzņēmumiem. Lasiju cēsis.lv sludinājumus, tur jau saliktas jaunas vakances un komentāri arī jau ir...

A a 02.07.2009

kā tad tā avīze var iznākt, ja neviens darbinieks nav palicis, visi aizgājuši, jo nemaksā algu vispār.
zinu pat kādas metodes pati izmanto, paņem Cēsu rajona laikrakstu "Druva' kur sludinājumi, piezvana, kādam uzņēmumam, kas ielicis reklāmu un nod... Druvu, ka tur dārgi, un tādejādi m''eģina pierunāt ielikt reklāmu Info Latvija vai Info Cēsis sludinājumu, bet kad atsakās, tad izlamā, ārprāc, līmenis?!! ko sakat par to? :)

I inese 17.07.2009

tā tiešām ir firma ar ko saskarties nenovēlu pat naidniekam. kamēr viņiem esi vajadzīgs vadītāja ir pati laipnība, bet pēc tam ir tikai draudi un iebiedēšana. algu nemaksā un ja atļaujies paprasīt, tad saņem rupjību lavīnu. trakākais ir tas, ka tūlīt ši pati firmele sāks savu darbību no jauna tik zem cita nosaukuma.( un mēs vēl domājam, ka dzīvojam valstī. kur viens likums visiem). izbrīnu rad arī tie uzņēmēji, kas ir iemaksājuši naudu un nav saņēmuši neko, bet klusē (varbūt iebiedēti). uzmanieties no šī kantora lai zem kāda nosaukuma tas būtu!

L Liene 01.08.2009

Mēļu trineji savu sanems !

J Jurijs 06.08.2009

Kāds uzrakstīja iesniegumu policijai?
P.S. saskaņā ar likumu SIA materiāli atbildīga par saviem darbiniekiem.

L liga 10.08.2009

es pati stradaju saja uznemuma un kad nenesu uznemumam pietiekam pelnu, mani "laipni"paludza aiziet.Ta ari vel sobaltdien savu algu pilna apmera neesmu sanemusi, jo ka darba deveja uzskatija, neesmu savu darbu veikusi pietiekami labi.
Neiesaku nevienam saistities ar so sievieti un un firmu.

L Lisabona 23.09.2009

neko labu ne par Leonoru, ne par firmu neesmu dzirdējusi, vien brīdinājumus no dažādām Latvijās malām- mūc prom!
reāli klientam, kas nav redzējis reklāmu, ir jāsaņem avīze JEBKURĀ gadījumā- reklāmu izcenojumi ir pietiekami lieli, lai segtu vienas A4 aploksnes un markas vērtību, lai sūtītu pa pastu, ne ELEKTRONISKI!

Klientam ir jāzina tirāža, datumi, kuros tiks ievietota reklāma un galu galā- vieta, kur šos laikrakstus cilvēki saņem? Kioskā? Kādos stendos? Pasūtot?
Tas, ka noliek "Druvu", runā par šī uzņēmuma nekompetentajiem darbiniekiem- tā nav ētiski, ko arī izglītoti cilvēki zina :)

L Leonora 13.10.2009

Brīdinu, ka Līga Kāposta strādājot SIA "I L un S", ar krāpšanas metodēm, valdes locekles vārdā ir izkrāpusi it kā bartera veidā no Valmieras teātra 8 biļetes, sazonoties ar valmieras teātra administrāciju, uzzināju, ka gribēja vairāk, bet pirktākajām izrādēm barteriem nepiekrīt. VT noticēja un līga Kā[osta mierīgi VT "apstrādāja", tagad rakstot par valdes loceli muļķības, domāju, ka L. Kāposta savu gala samaksu saņems no policijas, jo ir iesniegts iesniegums. Super darbiniece ! Paldies Līga Tev par "darbu" !