'SIA' Horeca holding/Ķirsons, māja - Attieksme pret darbiniekiem

Vēlējos uztaisīt šādu sadaļu jo strādāju pirms kāda laiciņa ķirsona mājā un masveidā tiek atlaisti darbieki, gribu tad uzzināt kādēļ esat atlaisti? Pats gan netiku atlaist, aizgaju brīvdienu trūkumu dēļ alga bija super un ar to netiku apbižots.

T Tince 30.09.2013

Cenas gan tur kā šikā restorānā. Vienreiz biju, un ar to pietika.

D dzekiy1 13.10.2013

Bijām ar draudzeni aizgājuši vakariņās, domājām garšigi paēst, bet tā vietā bijām patiesi vīlušies-ēdiens bezgaršīgs, cenas neadekvātas, it kā porcijas lielas, bet ...Nezinu, varbūt bijām trāpījušies nepareizajā laikā.
Un mani visvairāk šokēja, ka tur nav ALUS

S S.YA 05.11.2013

чистая СТОЛОВКА, но пространства мало. Были первый и последний раз- круг с подносом, мизерный ассортимент непонятно чего, аппараты с UPI, поваренок с "а-ля wok" блюдами. Много ходьбы, мало выбора, мало мест со столиками..Главное -КВАСА НЕТ!!! да и отсутствие пива тоже удивило.

raimonds88 09.01.2014

Nabaga darbinieki. Pie burgeriem biju piegājis, likās, ka tas iespējamais priekšnieks tos puisi nositīt, rupjiem lamu vārdiem apsaukājas. Kauns. Uzreiz pārgāja vēlme nopirkt izslavētos burgerus, ja ar tādu attieksmi tiek gatavoti.

C chuuskis 26.01.2014

Atlaiž, jo tā ir štatu samazināšana! No sākuma štatā bij 65 cilvēki, tagad 35 + jaunā vadītāja būvē savu bandinieku armiju (sviež visus ārā, kas nepatīk un liek iekšā savējos).