www.sudzibas.lv SIA Hidroteh Slikts serviss, termiņu neieverošana,slikta kvalifikacija

SIA Hidroteh - Slikts serviss, termiņu neieverošana,slikta kvalifikacija

Olga Biļibina ir ļoti interesanta preojektetaja.
Man bija jāizvedo mājas jauno pieslēgšanu Rīgas Ūdens tikliem, bet projektēšanas laiks bija īlgaks par gadu neka bija aprunāts ligumā, un galu galā man bija jāmeklē jauns projektetājs. No Rīgas Ūdens tika saņemti vairāk nekā 40 komentāri par projektu, kurš bija iesniegts vienu reizi un ļoti velāk par sarunāto laiku. Pats projekts bija uzstaisīts ļoti velāk neka sarunāts.

Viņa galu galā neko neizlaboja, viņa pastāvīgi pieprasīja papildu naudu par savu darbu.
Papildus SIA “Rīgas Ūdens” vēstulē par projektēšanas dokumentācijas neatbilstību man pat Rīgas Ūdens norāda par tiesībām vērsties Kompetences iestādēs, lai pārbaudītu būvspeciālista kompetences līmeni, jo SIA “Rīgas Ūdens” ir informācija par vairākām un atkārtotām dokumentācijas nepilnībām kurie konstatēti SIA Hidroteh projektos (Olga BIļibina).
Izskatas kā šim cilvēkam pat nav zinašanas ka jastrada ar datorprogrammam vai kadi pašlaik ir ūdens normātivi.
Es ļoti neiesaku šo projektetaju.