www.sudzibas.lv SIA GYM LV Naudas izkrāpšana

SIA GYM LV - Naudas izkrāpšana

Lemon gym jeb SIA gym LV ir lielākais sporta klubu krāpšanas uzņēmums ar kādu es esmu saskārusies. Neadekvātās summas un neprecīzi norādītā līguma informācija, kura noved pie tā, ka pēc līguma laušanas samaksāsiet vēl 60 EUR par to, ka laužat ar viņiem līgumu, protams, pēc jurista komentāra - līgums ir tik slideni rakstīts, ka to visu var apstrīdēt tiesā, jo šie punkti ir daļēji likumiski neprecīzi rakstīti, bet tā uzņēmuma attieksme, pēdējie mēsli lai neteiktu vairāk. Nosūtu līgumu laušanas e-pastu jau novembrī, kad nomaksāju jau viņu caur piedzinējiem piedzīto parādu, kad decembrī saņemu kārtējo sms par neveikto maksājumu, izrādās šie saka ka es neesot nekādu iesniegumu sūtījusi un prasa vēl samaksāt, kopā ap 70 EUR summa šobrīd. Naudas izkrāpēji, kuri ar savu daļēji likumiski atrunāto līgumu no cilvēkiem vienkārši izspiež naudu pat ne likumiski norādot to, ka jāsamaksā ir tuvāko, piemēram, 3 dienu laikā (uz kāda pamata?)
Sasodīti kropļi, cita vārda diemžēl, piedodiet, man nav. Es nožēloju, ka esmu jebkad dzīvē spērusi tur kāju, par ko tagad, ka neesmu tur bijusi mēnešus 6 viņi liek maksāt.

S Sudsibaaaaaaaa 22.12.2018

Līgums ir jālasa ne pa velti dod parakstīt, darbiniekiem kaut līguma uzrakstīs ja ies uzpīpēt vairāk pa 2x tas sods 50€ tur var rakstīt ko gribi un tu pats izvēlies, gribi vai ne, paraksti vai ne. Tālāk jau tika nodota paraspiedzinai, tur gan nemācēšu neko teikt.

M Moriss22 15.06.2019

"Gym LV" SIA, man ir tieši tāda pati situācija, kā tev atrisinājās situācija ar šo kantori? Vari man uzrakstīt uz [slēpt]@inbox.lv! Varbūt var ko izdomāt kopā caur Patērētāju tiesību aizsardzības centru?

Оккупант 15.06.2019

а больничный? или гипс на стол?