www.sudzibas.lv SIA "Guron" Neejiet tur strādāt!

SIA "Guron" - Neejiet tur strādāt!

UZMANĪBU!!! SIA "GURON", kurš nodarbojas ar mobilo telefonu tirdzniecību ir iestāde, kura jūs piekrāps ar algas izmaksām un tās apmēriem! Tāpat arī jūs tur nenovērtēs! Neejiet tur strādāt!!!

A arī 11.05.2006

Jā, jā - tautā saukts arī par "Tele2 express-veikals" - algas tas tā - preces kvalitāte ir nožēlojama, lai neteiktu sliktāt. Īstenībā - grūti ir sniegt kādu konkrētu pozitīvu piemēru, jo no vadības puses ir tikai draudi un pārmetumi, toties apstākļi kādos ir jāstrādā - eh, novēlēt tikai to labāko... Kur ir redzēts, ka cilvēks strādā veikalā 2 ārjakās (jo sals telpās ir lielāks nekā ārā!)

N normāls 19.06.2006

Par mistiskajiem iztrūkumiem labāk vispār nerunāsim. Priekšniecība darbiniekus vispār piedrāž un vēl kaut kādus fucking sodus liek virsū.

S stanislavs 06.09.2006

Biju sācis darbu guronā jūnija mēness beigās. kad biju divas nedēļas "nopraksējies", sanāca tā, ka strādāt vairs nevarēju, savu iemeslu dēļ. paziņoju to menedžerim un viss, dzīvoju mierīgi. net tagad, septembrī, izrādās, ka es vēl esmu reģistrēts, kā SIA "GURON" darbinieks!

A AAA 15.05.2007

Da, da, estj u nix takoj bespredel, shtrafi izhasnie, nado zhe sebe v karman polozhitj. Nedostachi... bugalterija obmanivaem po chernomu!!!

J Jaunzeme 24.01.2008

Krāpniekam izdevās SIA Guron veikalā Ventspilī, Lauku ielā noslēgt līgumu ar Tele 2 uz citas personas vārda. Krāpnieks runāja pa mobilo telefonu, bet par viņa sarunām nu jāmaksā citam. Acīmredzot SIA Guron nepietiekami pārbauda klientu dokumentus.

A Anne 06.03.2008

Tos, kuri izdomājuši naudas sodus, vajadzētu pašus nolikt pārdevēja vietā! Taisnība, ka dazos veikalos ir jāsēž pufaikās, lai nesaslimtu un tās aplamības, ka, ja strādā viens pārdevējs pusdienās jāņem maizītes līdzi. Te derētu darba inspekcijai paciemoties.

A aaaaa 14.03.2008

Piekrītu visiem šiem komentāriem,jo pati agrāk strādāju " Guron "
1. Ārā ziema -20,veikalā varbūt - 5,bet pieprasa valkāt kkādu stulbu baltu blūzīti un melnus svārkus ( var arī bikses ) , protams man pašai šie apgērba gabali jāsagādā!!!
2.Maizītes tochna jāņam līdzi,jo paēst aiziet nav kad un kur!
3. Par tualeti vispār nerunāsim! Jāiet uz sabiedrisko un vēl jāmaksā 10 santīmi,kurus neviens pat netaisās atdot ( ūdens veikala grīdas mazgāšanai arī jānes no tās pašas tualetes,pa to salu!!! )
4. Alga!!!! To par algu vispār nosaukt nevar!!!
5.Atlūgumu uzrakstīju pirms gada....izrādās,ka "" strādāju "" tur vēl šobrīd.....un tagad viņi pieprasa no manis paskaidrojumu....vai arī "" būšot spiesti "" pārtraukt ar mani darba attiecības!!!
Nē, tur nu zirgam jāsmejas...... :D:D:D

J Jaunzeme 14.03.2008

Tas krāpnieks, kas uzdarbojās Ventspilī, Lauku ielā ir Igors Jaremčuks. Krāpšana ir viņa sūtība, arods un hobijs. Igors ir patoloģisks melis. Viņš maisās ne tikai pa mobilo telefonu veikaliem, bet arī pa citiem veikaliem un iestādēm.

Viņa vieta ir cietumā. Ja vajadzēs, prasīsim, lai policija pārliecinās, ka uz viltotiem dokumentiem ir viņa pirkstu nospiedumi.

L lasītājs 14.03.2008

Bet varbūt Jaremčuka vieta ir psihiatriskajā slimnīcā? Tur izārstētu viņa krāpšanas māniju.

M mafia 20.03.2008

"Gurons" ar visu savu ākstu bandu priekšgalā ir sūtāmi vienā virzienā! iztrūkumi vienmēr, vienalga, kā tu strādā un kā kontrolē preces, vienmēr būs problēmas. Tad liek darbiniekiem noslēgt līzinga līgumus, lai segtu tjip "zaudējumus" (preču iztrūkumus) un gadās lētticīgie un to arī paraksta. Darbiniekus sauc par zagļiem, jo redz, iztrūkumi rodas tieši viņu dēļ. vienā vārdā- žurku midzenis!