www.sudzibas.lv sia Gridas segumu centrs , Andris Skruzmanis un Ainārs Džindža nepaksā godīgi nopelnīto algu, arī pēc tā kad objektā notiek nelaimes gadījums.

sia Gridas segumu centrs , Andris Skruzmanis un Ainārs Džindža - nepaksā godīgi nopelnīto algu, arī pēc tā kad objektā notiek nelaimes gadījums.

nesamaksāja algu Andris Skŗuzmanis nu jau 2 mēnešus un par 3 objetiem, cilvēki ja kāds varētu palīdzēt ar konsultāciju ko darīt šādā situācijā būsu ļoti pateicīgs.Tur ir viena liela brandža kas piedalās šadās afērās ar algu un nodokļu nemaksāšanu.
vinjiem sistēma ir ļoti vienkārša,
pasūtītājs noslēdz ar materiālu piegādātāju līgumu, šajā gadījumā ar GRĪDAS SEGUMU CENTRU, kad materiāls ir atvests nosledz vienošanos par darba veikšanu, viss beidzot kad darbs ir padarīts un ir zināms ka pasūtītajs ir visu samaksājis.
Tad Andris Skrūzmanis kā starpnieks visā tajā, un Ainārs Džindža ka GRĪDAS SEGUMU CENTRS menedžeris sadala nopelnīto naudiņu, bet īstiem darba darītājiem ''melno darbu darītājiem '' nesamaksā neko un protams nerunājot nemaz par nodokļiem.
Piedevām vienam no darbiniekiem objektā notiek trauma, nopietna trauma, tiek sagriezta kāja netīšām, godīgi darot savu darbu un un atbraucot sesdienā uz darbu, lai tikai tiktu pabeigts objekts un varētu saņemt savu godīgi nopelnīto naudu.
tajā pat laikā tāds kā Andris Skrūzmanis var mierīgi aizbraugt atpūsties uz kādām no sltajām zemēm un tērēt mūsu godīgi nopelnīto naudu, arī vel piedraudot 3 liecinieku klātbūtnē ka ja vel redzēšot ka runāšot ar pasūtītāju vispār nositīšot.
Un pilnīgi uzspļaut uz tiem visiem strādniekiem kas ir vinjam pelnījuši naudu, un vel piedevām sačakarē kāju.
vel pagaidām nezinu pēc cik ilga laika varēšu atkal strādāt, kaut arī 'praktiski esmu viens pats pelnītājs ģimenē.

bet vinjam ir nospļauties uz visiem.

ja varat cilvēki dot kadu konsultāciju lūdzu zvaniet mans tel.NR. 29925172

T

D domāju 19.08.2008

ja nav darba līguma, tad nekā...

E es 20.08.2008

kādas problēmas - zvans darba inspekcijai un vid-am un viss notiks. protams, ar līgumu būtu vieglāk dabūt naudu, bet, no otras puses, par to, ka nav noslēgts līgums, to firmiņu darba inspekcija un vid-s paņems priekšā daudz stiprāk. bet tas, protams, pie nosacījuma, ka vel kāds, bez jums, bus gatavs liecināt.

K keita 20.08.2008

shausmiigas dramatiskaas kljuudas miljo cilveek;-))
ieteikums-zvans darba inspekcijai vai Vidam!!!
ja nemaldos, bija pat anoniimais telf.
bet jums-nelegaalajam darba speekam gan vajadzeetu buut uz vietas, lai vareetu konstateet faktu!!!

A ako? 20.08.2008

to firmu paņems priekšā, bet norēķināties tāpat nenorēķināsies ar strādniekiem.

A aktaa 21.08.2008

Tadu delj, kas piekrit un apkrapjami ari latvija ne vella nenopelnisi.
Dzirdeju, ka ir tadi, kam apsola peec pusotra menesaiedot, mutiski, un sis strada bez brivdienam, cik tik spej.sanem 0LVL
zinu tadus, kam ar ligumu nemaksaja, un sie sedeja darba, neko nestradaja, kaa atved citus cilvekus, veci tiem pasaka, ka nemaksa.beigas samaksaja...
Uz objektu ta dara, ja vecu ir gana daudz un sie vienoti.
Ja tu tur vairs neesi, pagaidi lai pienem citus, tad nodod Imigracijas dienestam, tiesi viniem.Vini nem lidzi parasti policiju un DARBA INSPEKTORUS, ta kaa veciem pases objektos nemedz but, tad viniem prasa kassie taadi, logiski, piekers darbu bez liguma, ja tur veel nav licencu kaadu, vispar vaaks.Jo, kad sie brauc, tad neizmukt nevienam vecim, cilveeku vairak, un kas zina varbut kadu ari imigrantu nokers.Ari anonimi tur viegli, ir epasts untelefoni vinu majas lapaa.

H hma 27.08.2008

Tādu ka šis sūdzmanis dēļ normāli cilveki nevar stradāt cilvēcīgu darba laiku par cilvēcīgu samaksu.
Viņiem tevis dēļ jastaiga piepelnīties pa haltūrām, jo tādi nelietīgi ļaudis par velti vergojot, atņem darbu tiem, kam kaut viena kroka vel smadzenēs.Ar tādiem ka Toms drīz būs pilnas grāvjmalas.
Nav līguma, prasi katru nedēļu naudu, ja ne, neej, tad būs vairāk naudas maja sēžot, neka vergojot ilgi par velti, atņemot arī daudziem cilvekiem maizi!

F fuck 03.05.2009

Džindža vispar ir mudaks, Tikai piķi ko Zauers iedod savā kabaTā iebāž...

C Coco 28.05.2009

Čalis ti aizmirsa pateikt cik materialu viņš sačakarēja.
Bet tas jau nekas ja to pieminētu, stastiņš nebūtu tik interesants.