www.sudzibas.lv SIA GO up TIME/ gouptime.lv Zaglīgs dizains un drausmīgs serviss.

AtrisinātaSIA GO up TIME/ gouptime.lv - Zaglīgs dizains un drausmīgs serviss.

Viss sākās ar to, ka vēlējos nopirkt disku uz kura liktu spēles, bildes, video un visādus citus lielus failus, lai tie nebūtu jāliek uz savas operētājsistēmas diska, jo tas to stipri palēnina. Skatoties salīdzini.lv atradu 1 terabaita disku. Tam bija lētākā cena no visiem diskiem tādēļ to pasūtīju. Kad saņēmu uzzināju, ka tas nav SATA savienojuma disks, taču SAS, kas bija (tajā brīdi, un varbūt pat vēl joprojām) diezgan apslēpts, parādīts tā, ka grūti pamanīt, ja nepievērš uzmanību. Prasīju viņiem vai ir iespējams atgriest produktu atpakaļ un saņemt atpakaļ savu naudu, taču viņi klusēja, neatbildēja uz manām vēstulēm. Cik esmu dzirdējis, kompānija nedrīkstot ignorēt pircēju, vienalga vai internetveikalā vai parastā veikalā. Neskaitot to, viņi ne par ko jums nedos atpakaļ naudu, vienalga, ko jūs teiktu. Viņi man sāka atbildēt (ap nedēļu vai divām pēc e-pasta izsūtīšanas) tikai tad, kad draudēju ar tiesu. Nepērciet šeit neko, ja neesat 100% droši."

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sinnlig 12.11.2019

Galu galā padevās un atdeva naudu, taču neieteiktu šeit iepirkties.

A AK-74 12.03.2019

Kā SAS var būt lētāks par SATA?

Sinnlig 12.03.2019

Nezinu, bet no viņiem SAS 1tb HDD bija 32 eur, taču lētākais SATA 1tb HDD, ko varēju atrast (nelietotu) bija ap 35-38 eur, ja nemaldos.

Life_is_life 12.03.2019

Varbut der > ebay > converter sas to sata

Sinnlig 12.03.2019

Tam jau par vēlu, domāju, ka nav jēga, jo man disks bija vajadzīgs steidzami, tāpēc pasūtīju no citas mājaslapas vēlvienu (šoreiz ar SATA savienojumu), jo no e-bay būtu atnācis pēc vairākām nedēļām, ja ne mēnešiem, bet no citas mājaslapas, kur pirku, atnāca trīs dienu laikā. Taču labs ieteikums, paldies.

Nederēs!

Kāpēc ne?

A AK-74 12.03.2019

Toč viens vienīgais IBM disks :)

Sinnlig 12.03.2019

Jā, tieši tāpēc arī pirku, bet nepamanīju savienojuma veidu, un, lai gan es esmu gatavs viņiem vest to disku atpakaļ, lai saņemtu naudu, viņi tāpat negrib to pieņemt...

A aicis24 12.03.2019

Latvijā laikam, uz to likumu,ka 14 dienu laikā,vari atgriezt preci,nekur nestrādā,jo visiem nospļauties uz to.Tas saucamais PTAC kantoris arī Latvijā ir bezjēdzīgs,nekāda jēga no viņiem nav.

Sinnlig 12.03.2019

Es tieši to biju lasījis un domāju, vai tad tāds likums nebija? Vakar apstiprināju un sapratu, ka tiešām tāds ir. Tātad man ir iemesls par ko iet uz tiesu, taču vai kādam par to būs pat mazākā interese... neesmu drošs...

What? 12.03.2019

"PTAC uzsver, ka Latvijas patērētāju tiesību aizsardzības normatīvajos aktos nav noteikts, ka pircējs var prasīt atpakaļ naudu vai maiņu veikalā nopirktai precei, ja tā ir līguma noteikumiem atbilstoša.

No tā izriet, ka argumenti: prece ir kvalitatīva, bet nepatīk krāsa; neder izmērs; nepiestāv; neapmierina funkcijas; pircējs pārdomājis vai kļūdījies izvēlē, mainījusies cena, nebūs gana labs iemesls, lai pārdevējs pieņemtu preci atpakaļ."

Sinnlig 12.03.2019

Tieši šī likuma dēļ es varu viņus iesūdzēt un viņi iztērēs daudz vairāk naudas atmaksājot man un tiesai nekā ja viņi atdotu man naudu par produktu...

What? 12.03.2019

Internetveikals tikai ievēroja noteikto likumu. Par to viņiem tiesa nedraud.

".. es personīgi nezināju ka ir trīs atšķirīgi HDD savienojuma vadi .."

Lūk, Jūsu nezināšana ir Jūsu kļūda. Par to vainot veikalu nav vajadzība un tas ir bezjēdzīgi.

RAMONA👀 12.03.2019

Es domāju, ka tiesājoties zaudēsi vairāk naudu un laiku nekā nopērkot citu, jo kā zināms, maksā zaudētājs tiesas izdevumus.

Sinnlig 12.03.2019

Jā, bet nejau par to ir tā problēma, par to, ka viņi ignorē pircēju, lai gan ir 1 gada garantija. Es ar viņiem sazinājos pirmajā dienā pēc produkta iegūšanas un tā kā man bija 2 nedēļas atteikties no produkta, viņiem vajadzēja manu pieteikumu akceptēt, taču viņi mani ignorēja, tagad kad 2 nedēļas pagājušas, viņi sāk runāt ar mani, taču atsaka produkta pieņemšanu atpakaļ.

Sinnlig 12.03.2019

ramona, tur tā lieta, tā kā man ir labs iemesls iesniegt sūdzību, viņiem ir mazāka iespēja vinnēt un tādā veidā viņiem būtu jāmaksā.

RAMONA👀 12.03.2019

Vieglāk būs šo pārdot kādam un pašam iegādāties citu, jo redz, te pārdevēja vainas nav nemaz. Pērkot netā, apraksts tak bija, tātad neesi maldināts. Ja bija jautājumi, varēji uzrakstīt viņiem. Prece nav bojāta, brāķis utt. Nu nesanāks te uzvara... grozies kā gribi.

Sinnlig 12.03.2019

Kurš gan tādu pirktu Latvijā un zajbis ku daudz cilvēku triggered ka pat dislaikoja loll

RAMONA👀 12.03.2019

Par pirkšanu nemācēšu teikt, bet par savu nervu čakarēšanu gan. Padomā labi, jo, ja ir viss kā saki, nespīd tev nekas. Arī man ir līdzīgi gadījies. Pat nemēğināju kko atgūt, jo sapratu, ka pati vien vainīga. Skopais maksā 2x! Tā nu tas ir!

Sinnlig 12.03.2019

Nu labi, ņemšu vērā tavu padomu, paldies.