SIA GMD

Ja jus esat pasutijusi iebuvetu skapi vai jebkadu citu darbu pie "dizainera"Antona Tiscenko(26855870),kurs darbojas minetas firmas ietvaros un esat apkrapts LUGUMS atsaukties.Man vins sola atgriezt iemaksato summu jau 4,5 menesus.Protams,ka nekadu pasutijumu vins jau sakotneji nebija domajis pildit.Vistiraka krapsana.Sis cilveks ir patologisks melis.Viltvardis.

X

X xxxxxxxxx 29.05.2007

Posilaite informaciju o dzejatelnosci "dizainera"Antona Tiscenko-SIA GMD po [slēpt]@inbox.lv

. ... 30.06.2009

Ja esat pasūtījuši iebūvejamo skapi vai kādu citu tamlīdzīgu mēbeli pie cilvēka, vārdā Anton Tiscenko (Antons Tiščenko) tālr: 26855870 vai 29325239, e pasts: [slēpt]@inbox.lv tad man būtu ļoti liels lūgums atsaukties. Viņš deklarē, ka darbojas kādā no firmām, vizītkartē minētās firmas nosaukums ir RUAL, bet cik ir internetā pieejama informācija, tad viņš darbojies iespējams arī firmas SIA GMD ietvaros. Sevi dēvē par “dizaineri”, jo “studē” dizainu...
Antons Tiscenko man uztaisīja iebūvējamā skapja skici, uzrakstīja vienošanos (pēc mana pieprasījuma) un tad arī prasīja priekšapmaksu materiālu iegādei – sākumā Ls 200 un tad vēl Ls 100. 2009. gada 6. martā viņš paņēma naudu, 2 nedēļu laikā solīja atvest un uzstādīt skapi, bet šobrīd (2009. gada 30. jūnijs) vēl skapja nav, visu laiku viņš aizbildinās ar to, ka skapis JAU IR GATAVS, bet ... kaut kā, nezināmu iemeslu pēc jau ceturto mēnesi skapis nenonāk līdz manīm. Viņam pastāvīgi zvanīja telefons, un vienīgais ko var dzirdēt ir teksts: “Viss ir O.k., es jums pārzvanīšu, tiklīdz man pārskaitīs naudu– es jums atdošu...”.
Internetā atradu negatīvu atsauksmi un sazinājos ar sievieti, kurai arī A. Tiščenko bija solījis uztaisīt skapi, bet tā arī neuztaisīja, tika ierosināta krimināllieta, un pārskatīta prokuratūrā.
Es ierosināju krimināllietu pret Antonu Tiščenko, jo savādāk šo lietu nevarēja risināt, bet meklēju vēl iespējamos “cietušos”. Ja Jums ir bijusi līdzīga situācija, tad lūgums būtu rakstīt uz e-pastu: [slēpt]@tvnet.lv, tas būtu svarīgi, lai kopīgiem spēkiem risinātu problēmu.

Пора прекратить этому ДИЗАЙНЕРУ антону тищенко. Обманывать пожилых людей.

Моя ситуация
27.10.2008 мои родственники договорились с антоном тищенко о заказе и сборке кухни.
Дали задаток примерно 60% так как антон тищенко убеждал что это стоимость материалов, а работу (40%) оплатят после установки. Пообещал что в течении 3 недель кухня будет полностью готова.
Прошли 4 недели антон тищенко сказал что возникли перебои с материалом и что все необходимое ему подвезут в течении 2 недель !!! Прошёл ещё месяц и тут у антона тищенко начались по его словам проблемы с транспортом. Он заверял что кухня готова не волнуйтесь просто нет машины на которой её можно привести. Но это не проблема он все уладит.
В общем так это все продолжалось до 23.03.2009 когда он как он сказал ему надоели постоянные звонки с вопросами о судьбе кухни. антон тищенко написал расписку о том что вернет все полученные деньги. Но так и не вернул так как по его словам у него возникли временные трудности. На что мы договорились составить график выплат по частям суммы полученного аванса. Это произошло 16.05.2009. Как и в предыдущих расписках это оказалась только пустым словом и тратой времени.
Последняя расписка с очередными заверениями о возврате всей суммы долга была написанна антоном тищенко 22.12.2009 с документированием (снято на видео камеру) с согласия антона тищенко процесса подписания расписки и согласием по всем пунктам в ней.

В общем наступила пора обратиться в государственную полицию с заявлением о мошенничестве со стороны антона тищенко.

Для связи со мной [slēpt]@inbox.lv