Sia Gerkens un Partneri Liepaja. - rupja apkalposana!

Labdien biju 27 datuma iepirkties Gerkena Liepaja skatijos bernam zabacinus.Pasaucu pardeveju pakonsulteties,jautaju vai sis vienigais izmers vina neapmierinati man atbild(KAS NEREDZI KA CITU IZMERU NAV,TAD JAU VIENIGAIS.Biju soka,par tik rupju atbildi,piegaju pie drebem dirdu ta kuru pasaucu pakonsulteties stav vel ar divam pardevejam pie letes un apruna necenzeti,un skali smiedamas mani!Piegaju klat saku jautat ka jus ta atlaujaties?!Man atbild ta kura mani rupji pakonsultejoties atbildeja,ka grib ta runa,kas nevaram smieties,godigi izskatijas piedzerusas visas.IZRADAS KA TA BIJA VEIKALA VADITAJA.Vinu sauca Judite,un lepni pazinoja kadas man problemas?Saku ka jus uzvedaties cik rupji aprunajat klientus vina tik pasmejas,un pateica esmu vaditaja!

Biju panemusi bikses kuras pirkt,bet nosviedu un pateicu ka mana kaja seit vairs nebus.

Gribetos zinat,vai ta Gerkena veikalos var atlauties vaditajas necenzeti aprunat klientus?!

Minesota 30.01.2014

To jautājumu tu uzdevi mums, šī saita lasītājiem- rakstītājiem????? Mēs neatbildam uz jautājumiem, bet tikai visus apdi..am :D

Dannii Disaster 30.01.2014

Tas "Gerkens un Partneri" ir ari Liepaja? Oh, my! Es nemaz neesmu parsteigta par tadu attieksmi - kads uznemums, tada attieksme.

Vispar jau ta veikala merkauditorija ir bomzi. Es nemaz nevaru iedomaties kur vini nem tas smotkas. Kas ta ir par fabriku, kas razo tadus sudus? Nekad un nekur neesmu redzejusi drebes ar TIK zemu kvalitati. Esmu tur pirkusi dzinsus, un tie galigi izjuka nedelas laika. Tada sajuta, ka tie dzinsi bija taisiti no tualetes papira. Es tad vel nezinaju, kada tam veikalam reputacija. Es jau neko ipasu negaidiju par to cenu (7 vai 8Ls bija), bet ka vispar dzinsu nesasanas laiks var but 1 nedela??

Viniem ir LOTI zemas canas, tapec cilveku tur iet, bet ja vienreiz izmeginasi to kvalitati, vairs nekad vinu lupatas nevilksi mugura - pat ja Tev piemaksas.

S saldumins11 31.01.2014

Nju neteiktu ka lets vismaz Liepaja tadas briesmigas lupatas, latos piemeram maika 12 ls tad labak pieliek vel 3 ls un noperku modernu labas kvalitates maiku.

R reālists7 29.09.2014

Par to Judīti esmu dzirdējusi ļoti daudz sliktas atsauksmes no klientiem, kas ir iepirkušies šajā veikalā! Viņa ir ļoti slims cilvēks un patiešām neadekvāta...attiecībā pret klientiem. Un esmu redzējusi, ka kasē nesit preces, bet liek kabatā!