www.sudzibas.lv SIA ĢEOLOGS LV Neizdara solīto

SIA ĢEOLOGS LV - Neizdara solīto

Solīt sola, bet nedeva.
Iedzina spici, jaunu, bet ūdens absolūti nedzerams, nelietojams pat veļas mazgāšanai.
Solīja izlabot kļūdu, tā arī turpina solīt.
Maksāšana notiek skaidrā naudā, līgums nav, pierādīt neko nevar.
Mārtiņš Umbraško atbildīgā persona - tā, kā būtu jāatdod tie 300 Ls, vai jāpārdzen spice???
Ko, lai saka, ja ir iespēja izvēlaties citu kompāniju.

L laimdota 07.04.2011

Tā ir SIA ĢEOLOGS LV...

F fe 08.04.2011

DURA! Pati vainīga- maksā kešā un bez līguma

M Mārtiņš 15.04.2011

1. Spices iedzīšana un ūdens kvalitāte ir 2 dažādas lietas!
Spici var iedzīt daudzās vietās - bet ūdens kvalitāte ir atkarīga nevis no spices vai urbējiem - bet gan no vietējiem ģeoloģiskajiem apstākļiem - un ja ūdens konkrētā vietā ir nedzerams, dzeltens utt - tad viņš tur arī tāds ir!

L laimdota 26.08.2011

Jā piekrītu, ka mani mīļie vecāki ir kļudījusies maksājot skaidrā un bez līguma.. nepaspēju iejaukties, ko darīt Latvijā ir daudz lētticīgo.

Diemžēl, nepapsējām brīdināt attālākus kaimiņus un Mārtiņ, TU savu darbu esi izpildījis tik pat "labi" . Cilvēkus esi atstājis bez naudas un ūdens, un līguma.

Un par ūdens kvalitāti, nez kāpēc ģeoloģiskie apstākļi kaimiņsētā ir kristāldzidri un BALTI.. tā, kā .. te jautājums ir par SIA Ģeologs darba kvalitāti un attieksmi.. interesati kāpēc 3 mēnešus tad solīji pārdzīt spici zinot, ka labot neko it kā nevar..